
Фото.
Сьогодні у Кременчуці уже помічено в смітниках новорічні ялинки. Містяни вже почали позбуватися цього атрибуту свята.
Але так не треба робити (як на фото вгорі і на головному фоту). Щорічно вивозом ялинок з території Кременчуцької територіальної громади займаються працівники КАТП 1628. Вони просять містян складувати деревця біля контейнерів, на майданчиках, які передбачені для великогабаритного сміття (Фото нижче).
Звідти їх забирають на перероблювання. Деревця подрібнюють, і залишки використовують для потреб підприємства.

"Складувати використані після свят ялинки необхідно поблизу контейнерних майданчиків у спеціально відведених місцях.Викидати в сміттєві баки або контейнери для габаритного сміття новорічні деревця не можна. Засмічені непобутовими відходами резервуари набагато ускладнюють роботу працівників комунальної сфери.Зібрані жителями новорічні деревця вивозитиме КП «КАТП – 1628» на територію комунального підприємства, де їх перероблятимуть", - повідомляють комунальники.
Нагадаємо, Кременчужан просять не викидати ялинки у контейнери для сміття.
Світлана Павленко
Фото Кременчуцької газети






























































