7 липня 2024 08:45
Перегляди: ...

Хлопця госпіталізували.
У Кременчуці на вулиці підліток втратив свідомість.
Як повідомили очевидці в соцмережах, у суботу ввечері, у дворі на проспекті Свободи 77, підлітки пили слабоалкогольні напої. Від кількості випитого 14-річний хлопець втратив свідомість.

Перехожі це побачили та викликали поліцію і швидку.

«Друзі», як тільки побачили поліцію накивали пʼятами з місця події, а непритомного хлопця забрала швидка допомога.
Світлана Павленко
Фото Х.Кременчук
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію





























































