18 липня 2024 10:30
Перегляди: ...

Полтавці підсилили центр нападу.
Полтавська «Ворскла» підписала нігерійського нападника Самсона Ієде. Про це повідомляє пресслужба клубу - пише «Полтавщина Спорт».
Самсон Ієде грав за естонський «Пайде», данські «Мідтьюллан» і «Хорсенс», а також бельгійський «Ломмель». Останнім клубом нігерійця був одеський «Чорноморець», де він за 19 матчів забив два голи й віддав три гольові передачі.
Нагадаємо, що це вже п’ятий новачок ворсклян у літнє міжсезоння. До цього до «Ворскли» приєдналися чорногорець Демір Шкріель, українець Денис Ндкуве, словенець Павло Гучек та українець Олександр Чорноморець.
За матеріалами джерела
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію





























































