4 жовтня 2017 08:20
Перегляди: ...

У зв’язку із різким зниженням середньодобової температури повітря.
Від сьогодні у Миргороді почали опалювальний сезон. Як пояснюється у офіційному розпорядженні міського голови Миргорода Сергія Соломахи, «у зв’язку із різким зниженням середньодобової температури повітря, з 4 жовтня керівникам підприємств, організацій і установ дозволено розпочати опалювальний сезон в установленому порядку».
За даними погодних сайтів, сьогодні у Миргороді максимально вдень до + 15 гр. Вночі +5+8 гр.
Нагадаємо, у середині жовтня в Кременчуці очікується сніг та ожеледь. За словами мера Малецького, 9-10 жовтня в Кременчуці будуть готові у разі потреби подавати теплоносій.
Ірина Мініна
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию




























































