
Старий будинок рушать, а управи у мерії знайти не можуть.
Сьогодні на засіданні апаратної наради у мерії Кременчука вже вдруге розглядали випадок, що повязаний з ремонтом в квартрі, що на вулиці Івана Приходька. Першого разу - декілька тижнів тому - повідомляли, що під час прийому депутатки Головко у кол -центрі впала стеля.
Цього разу будівельники примудрились звалити балкон на вхід до цього ж кол-центру. Із фото, які продемонстрували, видно, що далі планують звести прибудову на всю стіни.
Почали розбиратися і виявилось, що до будівельників викликали поліцію, та це не мало належного ефекту.
Т.в.о. начальника Управління державного архітектурно-будівельного контролю Юлія Тарасова зазначила, що ще не встановлено особу власника квартири. "Зараз проводиться експертиза щодо розрахунку класу наслідків", - зазначила вона.
На це мер Кременчука Віталій Малецький повідомив, що придумав своє покарання: власник квартири має привести до ладу весь фасад.
І більш того поцікавився у активістки Людмили Коновалової, яка раніше працювала у структурі, пов'язаній з будівництвом, що робити.
"Ідіть в суд", - напрвавила вона мера.
Світлана Павленко





























































