
Державні премії та один орден княгині Ольги III ступеня.
До Дня працівника освіти кременчужан-освітян нагородили державними преміями України та орденом княгині Ольги ІІІ. Про це повідомляють на сайті Президента України.
Премією України в галузі освіти 2018 року відзначені:
у номінації "Професійно-технічна освіта" за роботу "Розробка та впровадження інноваційних технологій навчання для підготовки кваліфікованих робітничих кадрів за професією "Зварник":
ЗАГІРНЯК Михайло Васильовичу – ректорі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, доктор технічних наук, професорі
КАБАЧЕНКО Ірина Григорівна – викладач Вищого професійного училища № 7 м.Кременчук Полтавської області
НЕСЕН Микола Григорович – директор Вищого професійного училища № 7 м.Кременчук Полтавської області, заслуженому працівнику освіти України
ПОПОВ Олександр Миколайович– старший майстер Вищого професійного училища № 7 м.Кременчук Полтавської області
СЕРГІЄНКО Сергій Анатолійович – проректор з науково-педагогічної роботи та новітніх технологій в освіті Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, кандидаті технічних наук, доцент
ЧОРНИЙ ОлексіЙ Петрович – директор Навчально-наукового інституту електромеханіки, енергозбереження і систем управління Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, доктором технічних наук, профессор.
А також за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм постановив нагородити орденом княгині Ольги III ступеня:
СЕРГІЄНКО Валентину Василівну — проректора Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, Полтавська область.
Аріна Алініна































































