
Вулиця Небесної Сотні теж в заторах.
Щойно до Кременчуцької газети зателефонували кременчужани, обурені тим, що затори на Крюківському мосту не лише зранку, а й в обід.
Вервечка автівок тягнеться вздовж вулиці Небесної Сотні.
"Доки це буде тривати, страждання вранці, тепер в обід", - говорить кременчужанин Андрій.
У департаменті ЖКГ зазначають, що рух транспорту ускладнено, адже оголені стики стають причиною затримки руху автотранспорту.
До речі, у мерії Кременчука неодноразово запевняли, що ремонт верхнього шару асфальту почнуть 15-16 жовтня.
КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» розпочало готувати до асфальтування мостовий перехід через річку Дніпро. Дорожні роботи на цьому об’єкті дорожнього господарства проводитимуться в вечірній та нічний час, починаючи з 20.00 годин до 04.00 годин ранку.
За інформацією ШРБУ, уніч із 15 на 16 жовтня дорожники проводили очищення прибордюрної частини проїжджої частини мосту від залишків асфальтобетону, що залишився після фрезерування. Техніка та бригади дорожнього управління працювали від центральної частини Кременчука до Крюківської сторони. Сьогодні, 16 жовтня, такі роботи проводитимуться в зворотному напрямку, від Крюкова до центру міста.
Світлана Павленко




























































