Кременчуцька газета
Джерело погодних даних: місяць погода Кременчук
Четверг, 11 Червня 2026

Ви є тут

У Кременчуці перевіряли рятувальників на майстерність

27 грудня 2019 13:30
Перегляди: ...

Отримали оцінку «добре».

Кременчуцькі рятувальники провели навчання газодимозахисної служби та підтвердили свою професійну підготовку. Про це повідомили в прес-службі Кременчуцького міськрайонного управління ДСНС у Полтавській області.  

27 грудня на базі ДПРЧ-16 працівників пожежно-рятувальних підрозділів міста перевіряли на знання правильного використання апарата захисту органів зору та дихання, його перевірці та роботи в апараті.

«Такі навчання проводяться тричі на квартал, 2 на свіжому повітрі, а 1 в газодимокамері, як сьогодні. Рятувальники виконували дії правильно, і оцінку своєї майстерності та підготовки отримали «добре», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, Евакуювали студентів і викладачів із Кременчуцького національного університету- умовну пожежу загасили за 4 хвилини.

 Аби не повторилась одеська трагедія - депутати Кременчука вимагають звернути увагу на пожежну безпеку шкіл і дитсадків

Онлайн: як у кременчуцькому університеті умовну пожежу гасили

 

 

Антоніна Озерна

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news
Threads: https://www.threads.net/@kg.ua
YouTube: https://www.youtube.com/channel/@Кременчуцькагазета
TikTok: https://www.tiktok.com/@krem.gazeta


Читайте Кременчуцьку газету в Google News - натисніть Підписатися
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися