
Депутати міськради здивовані.
Вчора, 20 січня, на засіданні постійної депутатської комісії із земельних відносин і екології депутатам стало відомо, що продано частину будівлі ТРК «Галактика», а саме приміщення на першому поверсі.
Згідно з проектом рішення, яке виносять на найближчу сесію, стало відомо, що там збираються відкрити один з супермаркетів АТБ.
Варто нагадати, що будівля ТРК «Галактика» належить родині нардепа Юрія Шаповалова.
Як писала Кременчуцька газета раніше, Юрій Шаповалов, який в цьому скликанні є членом депутатської групи «За майбутнє», наприкінці минулого року року став багатшим на 25 млн грн.
Нардеп реалізував два об'єкти нерухомості: один - за 3,2 млн грн, другий - за 21, 8 млн грн.
Їх купила фірма «АТБ Маркет».
Відомо також, що в один день нардеп Шаповалов придбав у Кременчуці за 2,34 млн грн спортивний боулінг-клуб з баром, площею 2319, 6 квадратних метрів. Продавець комплексу - фінансова компанія «ГОРИЗОНТ».
До речі, Юрія Шаповалова прийнято вважати любителем розкішного життя і дорогих машин.
Останнє придбання - автомобіль BMW X7 M50i / G07 за 3,2 млн грн він здійснив у жовтні 2019 року.
Питання по ТРК «Галактика» планують розглянути і на засіданні міськвиконкому. На сайті міської ради Кременчука оприлюднили проект рішення міськвиконкому «Про продовження терміну дії дозволів на розміщення зовнішньої реклами в місті Кременчуці ТОВ «ТРК Кременчук».
Йдеться про будівлю в центрі міста, яка відома, як торгівельно-розважальний центр «Галактика».
Згідно з проектом рішення, пропонують продовжити термін дії дозволів на п’ять років на встановлення чотирьох рекламних засобів (площин) загальною площею понад 400 метрів квадратних на будівлі за адресою вул. Соборна, буд. № 21.
І тут найцікавіше, яке ж рішення затвердять на засіданні міськвиконкому? Адже частіше за все дозвіл на розміщення зовнішньої реклами в Кременчуці продовжують не на 5 років, а на 3 роки, чи навіть на один рік.
Тож, що запропонує міський голова Кременчука Віталій Малецький? Адже ініціатором зменшення стає саме він.
Марина Соловей






























































