29 квітня 2020 15:45
Перегляди: ...

Фотофакт.
Ще не літо, а у Кременчуці здався черговий "слабак". Викинуте новорічне дерево помітили по вул. Небесної Сотні.Відповідну світлину до редакції надіслали читачі Кременчуцької газети.
Зазначимо, на календарі 29 квітня і залишилося трохи більше місяця до літа, щоб можна було вихвалятися, що святкове дерево протрималося близько пів року.
До того ж, сьогоднішню знахідку власники навіть не донесли до сміттєвого баку, а залишили біля дороги під деревом.
Нагадаємо, Йдемо на рекорд: у Кременчуці "здався" черговий "слабак"
У Кременчуці ще одна ялинка «не дожила» до літа
У Кременчуці здався черговий «ялинковий слабак»
Ніка Назарова
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию




























































