
В.Малецький подякував журналістам за конструктивну критику.
Сьогодні на початку засідання виконкому міський голова Кременчука Віталій Малецький привітав журналістів з Днем журналіста.
Він згадав, як на громадських засадах працював у «Кременчуцькому Телеграфі».
В.Малецький подякував журналістам за конструктивну критику і за те, що працівники ЗМІ не дають владі дрімати.
«Ми з вами разом робимо Кременчук реально кращим!» - заявив міський голова В.Малецький.
Він вручив представникам кременчуцьких ЗМІ грамоти.
Серед нагороджених і кореспондент «Кременчуцької газети» Олена Ліпошко.
Їй вручили грамоту за професіоналізм, всебічне інформування населення та з нагоди професійного свята.
У свою чергу від журналістської спільноти «подяку» отримав і міський голова В.Малецький. Про це матеріал зараз готується до друку.
Нагадаємо, Відомий кременчуцький фотограф Бабець знову поділився фотографіями з історією місцевої журналістики.
Редактор «Кременчуцької газети» Булашев нагороджений грамотою губернатора Синєгубова.
Кореспондент «Кременчуцької газети» Красельникова перемогла в конкурсі «Журналіст року».
Олег Булашев





























































