
Численні звернення не мали результатів.
Кожного року, починаючи з кінця весни постає велика проблема - аварійні дитячі майданчики.
Про це написала Кременчуцькій газеті містянка
Вона припускає, що у Кременчуці Перший Занасип займає одне з перших місць, де не облаштовані дитячі майданчики. І показує, як виглядає майданчик розташований по вулиці Велика Набережна, 29.
«В травні була проблема з трубами, приїхало багато комунальних служб, розрили весь майданчик, замінили труби й закопали їх. Але після них залишилось каміння, залізні балки. Чому не можна прибрати, чому наші діти повинні гратись в піску з гранітним камінням, після якого вони стають схожими на шахтарів після другої зміни. Поспілкувавшись з відвідувачами, стало зрозуміло, що «нової площадки нам не потрібно, просто нехай відремонтують що є. Було б непогано горку в порядок привести і нову пісочницю зробити з чистим піском. А то дитина як тут грається, то все собачі фекалії знаходить. Бридко, а що робити. Я живу в цьому будинку, хочеться вийти з дитиною та грати в свому дворі, а не ходити з нею по сусідніх майданчиках. Тим паче в таку спеку», - написала жінка.
Вона нагадала, що згідно з ДНБ В.2.2-4: «на дитячому майданчику м'які види покриття (піщане, ущільнене піщане на ґрунтовій основі або гравійній крихті, м'яке гумове або м'яке синтетичне) треба передбачати у місцях розміщення ігрового обладнання та інших місцях, пов’язаних з можливим падінням дітей. На місцях встановлення лав треба улаштовувати тверді види покриття. Для сполучення поверхонь майданчика і газону треба приймати садові бортові камені зі скошеними та закругленими краями».
«Чому депутатка місцевої ради, яка і проживає в цьому будинку, влаштовує такий стан і закриває очі на існуючі проблеми....Чому, коли телефонуєш в «Місто для людей» маєш надію що робітники приїдуть та відремонтують хоча б пісочницю, а чуєш тільки «Очікуйте. Ваша заявка прийнята». І заявка ця весить день, два,тиждень і навіть більше місяця!!!! Але ніхто, на жаль, нічого не робить. Як довіряти людям, владі?! Будь ласка, місцеві депутати, не будьте байдужими до таких проблем. Адже наші діти - це наше майбутнє», - звертається Ольга Юріївна.
Нагадаємо, Майданчик стоїть, а грошей від області немає: виділятимуть з цільового фонду Кременчука.
Кременчуцьким ОСББ передадуть новенькі дитячі майданчики.
Що таке «громадські місця»: на які діють правила карантину
Світлана Павленко

































































