5 липня 2020 16:00
Перегляди: ...

Фотофакт.
4 липня у соцмережах Кременчука опублікували світлину з викинутою ялинкою. Адреси не вказували, та по кольору деревце схоже на голубу ялинку.
Зауважимо, деякі кременчужани тримають новорічні ялинки аж до травня, літа, чи початку осені. У той час коли традиція розбирати це дерево - наприкінці зимових свят. Тож таких містян у соцмережах жартома називають «слабаками».
Нагадаємо, Оце так: суху і опалу ялинку у Кременчуці викинули на смітник
Дисонанс свідомості, або Новорічна ялинка на смітнику у Кременчуці посеред літа
Неподалік від мерії Кременчука на смітнику опинилося новорічне деревце
Аріна Алініна
фото H.Kremenchuk
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию




























































