
Тож оця краса «цвіте і пахне» у буквальному сенсі під носом градоначальником.
Днями у соцмережі оприлюднили фотографії, які зроблені на вулицях нашого міста.
Очевидці показали, які зарості карантиної рослини амброзії є на вулицях Кременчука, зокрема на Європейській. До речі, на цій вулиці мешкає мер міста Віталій Малецький.

Тож оця краса «цвіте і пахне» у буквальному сенсі під носом градоначальника.
Людей також дивує, де оті розрекламовані інспектори благоустрою з планшетами, які б мали контролювати стан благоустрою в місті. Варто відзначити, що це територрія Автозаводського району.
Нагадаємо, У Кременчуці почали активно косити бур’яни та карантинні рослини.
У Кременчуці плантація амброзії буяє у всій красі і до цього нікому немає діла
Світлана Павленко






























































