
Журналісти «Кременчуцької газети» побували на місці пригоди, але спілкуватися з нами представники залізниці категорично відмовилися.
Вагони, які зійшли з рейок на Молодіжному біля станції «Кагамлицька», були порожніми і не несуть загрозу оточуючому середовищу.
Про це Кременчуцькій газеті повідомили в керівництві Південної залізниці. Там спростовують чутки, що вагони везли екологічно-небезпечну суміш.
Також у відомстві зазначили, що на місце пригоди виїхала спецкомісія, яка розслідуватиме причину сходу вагонів.
«Кременчуцька газета» побувала на місці пригоди, але спілкуватися із журналістами представники залізниці категорично відмовилися.
Нажаль, саме через такі дії, у містян і розповсюджуються чутки. Якби на місці події залізничники відповіли на запитання журналістів, то розповсюдження чуток швидко припинилося б.
Як повідомили в Акціонерному товаристві «Українська залізниця» Регіональній філії «Південна залізниця», залізничники розслідують причини сходження колівсними парами трьох порожніх цистерн на станції «Кагамлицька» Полтавської області.
«Наразі проводяться роботи з встановлення їх на колії. Інцидент стався сьогодні близько 6 ранку під яас маневрових робіт з порожніми вагонами неробочого парку. Почтраждалих та травмованих внаслідок інциденту немає. Внаслідок випадкку в дорозі затрималися приміські поїзди № 6688 Кременчук-Ромодан на дві години 30 хв та №6684 Кременчук - Ромодан на одну годину 26 хв», - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, у Кременчуці вагони зійшли з рейок
Олег Булашев





































































