5 березня 2021 14:40
Перегляди: ...

Не впевнені, що це буде самоокупна або прибуткова справа, але готові спробувати.
Сьогодні під час засідання виконкому стало відомо, що на Петрівці має з’явитися аптечний пункт.
Буде він у приміщенні Центру медико-санітарної допомоги, що на вул. О.Древаля. За словами міського голови Віталія Малецького, у приміщенні спочатку мають зробити ремонт.
Також він зазначив, що суб’єкт господарювання, який береться відкрити аптечний пункт, не впевнений, що це буде самоокупна або прибуткова справа, але готові спробувати.
Нагадаємо, Питання з бородою: влада знову обіцяє відкрити комунальну аптеку на Петрівці
Мешканцям Петрівки треба ще почекати - відкриття комунальної аптеки відкладається
Олена Сінтюріна
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію





























































