17 березня 2021 08:45
Перегляди: ...

Дівчинка упала біля тварини.
Вчора ввечері, 16 березня, до Кременчуцької міської дитячої лікарні привезли 8-річну, яку покусав собака. Про це повідомили у службі опер контролю мерії Кременчука .
Господарка гуляла з собакою на повідку біля гімназії №19 по вул. Софіївській. А біля собаки впала дівчинка. Тварина кинулася на дитину.
У потерпілої діагностували вкушені садна верхньої третини правої гомілки, підшкірна гематома.
Дівчинці призначено курс щеплень.
Як повідомили у прес-службі Кременчуцького районного управління поліції, батьки потерпілої написали звернення, проводиться перевірка.
Антоніна Озерна
Фото ілюстративне
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію






























































