
Перше зібрання.
У суботу, 22 травня, у Кременчуцькій міській художній галереї відбулося перше цього року зібрання Кременчуцького товариства філателістів Асоціації філателістів України.
У затишній залі художньої галереї із дотриманням карантинних заходів зібралися як поважні члени товариства, так і молода кров філателії Кременчука.

Володимир Скляр представив останні здобутки товариства, анонсував заходи до 55-річчя Асоціації філателістів України та 450-річчя Кременчука, а також розповів про експозицію Анатолія Новарчуеа (на фото) і майбутні філателістичні виставки від членів товариства у художній галереї.
Володимир Дмитренко розповів про стан розвитку філателії у місті Кременчук та районі, поділився планами спільноти та анонсував щомісячні зустрічі філателістів-членів товариства.
Вирішили зустрічатися раз на місяць, по суботах, о 10:00, у художній галереї. Коли саме відбудеться наступна зустріч, буде анонсовано згодом тут - у фейсбук-спільноті Кременчуцького товариства філателістів.
Нагадаємо, До наступного Дня народження Кременчука філателісти створять марку з гербом міста.
До Дня Кременчука філателісти випустили конверт зі світлиною краєзнавця Євгена Бергера.
За матеріалами товариства філателістів





























































