
У майбутньому відкриття подібних кол-центрів планується і в інших медичних закладах нашого міста.
У Кременчуці створено експериментальний кол-центр на базі Центру первинної медико-санітарної допомоги №3, куди пацієнти можуть звертатися за консультацією. Таку «гарячу лінію» з лікарями створено в першу чергу через поширення COVID-19. Тепер хворим не потрібно приходити до медичного закладу аби записатися на прийом до лікаря чи отримати інформацію щодо лікування. Все це можна зробити у телефонному форматі не наражаючи себе та інших на небезпеку заразитися на коронавірусну чи інші вірусні хвороби. Це також значно економить час, як працівників медичного закладу, так і пацієнтів.
У кол-центрі працює 5 операторів, які приймають телефонні дзвінки, надають консультативну допомогу пацієнтам та записують на прийом. За добу вони приймають більше 600 дзвінків від кременчужан. Зв’язатися з кол-центром ПСМД№ 3 можна за телефонами: (067) 888-25-38, (050) 888-25-38, (063) 888-25-38.
У майбутньому відкриття подібних кол-центрів планується і в інших медичних закладах нашого міста.
За матеріалами пресслужби міськвиконкому






























































