Кременчуцька газета
Джерело погодних даних: місяць погода Кременчук
Вівторок, 9 Червня 2026

Ви є тут

Підписано меморандум про співпрацю між виконкомом Кременчуцької міськради та Італійською торгово-промисловою палатою в Україні  

1 лютого 2022 16:00
Перегляди: ...

У режимі онлайн-зустрічі.

Сьогодні відбулася церемонія підписання меморандуму про співпрацю між виконавчим комвітетом Кременчуцької міськради та Італійською торгово-промисловою палатою в Україні. Про це сповістив у Фейсбуці заступник директора Інституту розвитку Кременчука Андрій Мельник.

Зустріч відбувалася в онлайн-режимі. Участь у ній взяли перший заступник міського голови Володимир Пелипенко, директор КП «Інститут розвитку Кременчука» Павло Бедрацький, заступники директора КП «Інститут розвитку Кременчука» Андрій Мельник і Оксана Кузьменко, Президент Торгово-Промислової Палати Італії в Україні Ренато Вальтер Тоні та Генеральний секретар Торгово-Промислової Палати Італії в Україні пані Ванесса Руссано.

Перший заступник міського голови Пелипенко розповів про потенціал міста Кременчука, в якому зосереджено майже 60% промислових підприємств області, в таких галузях, як машинобудування, металургія, нафтохімія, будівельна індустрія, легка та харчова промисловості. Він підкреслив, що у нашому місті приділяється значна увага розвитку малих та середніх підприємств, тому з огляду на це, кременчужани мають великі надії на співпрацю з Італійською Торгово-Промисловою Палатою в Україні в частині налагодження комунікацій між бізнес-колами кременчуцької громади та італійськими бізнесменами, розвитку імпортно-експортних відносин між двома країнами.

Окрім того, окреслив плани щодо можливого культурного, освітнього та наукового співробітництва, наприклад, розвитку комунікацій між Кременчуцьким національним університетом та університетами Італійської Республіки.

У відповідь Президент Торгово-Промислової Палати Італії в Україні Ренато Вальтер Тоні теж підтвердив наміри щодо активної та і взаємовигідної співпраці з кременчуцькою громадою.

Нагадаємо, Україна за роки Незалежності: плюси та мінуси очима іноземних друзів Кременчука

Кременчуцькі учні побували на нагородженні конкурсу малюнків і плакатів у Посольстві Литовської Республіки в Україні

 

 

Аріна Алініна


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/Kremenchukgazeta
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news
Threads: https://www.threads.net/@kg.ua
YouTube: https://www.youtube.com/channel/@Кременчуцькагазета
TikTok: https://www.tiktok.com/@krem.gazeta


Читайте Кременчуцьку газету в Google News - натисніть Підписатися
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися