
Пропонуємо три добрі від очільника Полтавської ОВА Дмитра Луніна.
Українка Анжеліка Терлюга здобула золоту медаль на чемпіонаті Європи-2022 з карате. Цікаво, що в битві за «золото» Терлюга зустрілась із давньою суперницею, олімпійською чемпіонкою Івет Горановою, у якої вона ще ніколи не вигравала. Як бачимо, Україна стала на шлях постійних і стабільних перемог у всіх сферах. Віримо, що й у цій війні Перемога буде за нами.
А тим часом понад 150 міст світу розірвали відносини з російськими «побратимами». У більш ніж 20 країнах світу вже розірвали побратимські відносини із понад 160 містами у росії.
Берегова оборона України буде посилена ракетами Harpoon, розповів міністр оборони Олексій Резніков. За його словами, різне західне важке озброєння – гаубиця М777, гаубиця FH70, САУ CAESAR – вже працює на передовій. Парк артилерії 155-мм калібру продовжує поповнюватися, і в Україну вже надійшли американські САУ М109. Щодо ракет Harpoon, то Резніков сказав: «Бойове братерство «Гарпунів» та наших «Нептунів» допоможе звільнити та знову зробити наше Чорне море безпечним». Символічно, сьогодні стало відомо, що наші моряки виловили та передали прикордонникам рятувальний круг і буй з потопленого кресейра «Москва». Все, що залишилося після його зустрічі з «Нептуном».
За матеріалами джерела






























































