
Судове рішення.
Днями Автозаводський районний суд м. Кременчука під головуванням судді Малтиза А.В., розглянув у відкритому судовому засіданні кримінальне провадження за обвинуваченням раніше не судимого уродженця м. Кременчука, у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч.2 ст.125 (Умисне легке тілесне ушкодження ) КК України.
Про це йдеться у вироку суду, який розміщено у Єдиному реєстрі судових рішень.
5 лютого 2022 близько 14.30 год., у обвинуваченого, на грунті неприязних відносин, виник протиправний умисел, спрямований на умисне заподіяння своєму батькові тілесних ушкоджень.
Чоловік наніс потерпілому один удар своєю головою в обличчя, спричинивши тим самим останньому тілесні ушкодження.
Згідно висновку судово-медичного експерта виявлені наступні тілесні ушкодження: закритий перелом кісток носа, на тлі синця перенісся. Такі тілесні ушкодження, за ступенем тяжкості визначаються як ЛЕГКІ, що СПРИЧИНИЛИ короткочасний розлад здоров`я.
Допитаний у судовому засіданні обвинувачений вину у вчиненні кримінального правопорушення визнав повністю.
Суд визнав обвинуваченого винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.125 КК України, та призначити йому покарання у виді громадських робіт на строк 200 годин.
На вирок може бути подано апеляцію до Полтавського апеляційного суду протягом 30 днів з моменту його проголошення через Автозаводський районний суд м.Кременчука.
Вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, а у разі її подання, якщо його не скасовано, після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції.
Антоніна Озерна































































