Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Воскресенье, 25 Августа 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Артистка та співачка Тетяна Піскарьова: інтерв’ю про особисте

1 июня 2018

Заслужена артистка України, співачка Тетяна Піскарьова днями побувала у Глобиному на фестивалі "Акорди душі". Саме там ми поспілкувалися з цією чарівною жінкою і дізналися, чому цьогоріч вона йшла на ''Євробачення'' від Білорусі, як оціює Меловіна, чого вона б ніколи не зробила у житті, як почуватися щасливою людиною і мати сміливість народити після 30 років.

- Доброго дня, Тетяно, ми знаємо, що Ви йшли на ''Євробачення'' в 2018 і не від України, а від Білорусі, але співали українську пісню. Чому саме так? Чому йшли не від нашої України?

- Розумієте, в нашій країні було обрано музичного керівника і обиралися пісні за таким форматом, який керівництво каналу і керівник національного відбору мали за потрібне. У цей формат пісня, яку ми виконували з Дмитром Бабаком не ввійшла…

Але ж ми ввійшли до національного відбору до Білорусії, навіть з україномовною піснею. І нас запросили поїхати показати цю пісню в Білорусію. І в Молдавію ми пройшли, але в Молдові нас попросили підлаштуватися. Якщо в нас є п'ятдесят відсотків коріння молдавського, звичайно, то тоді ми би пройшли і в молдавський відбір. Але ні в мене, ні в Дмитра Бабака не було молдавського коріння.

Так само і в Польщу, наша пісня пройшла і від Польщі, але треба було виконати головну умову і перекласти п'ятдесят відсотків пісень польською мовою.

Для мене це, особисто, була премога пісні, була впевненість в тому, що ця пісня, яку ми створили, вона є ознакою ''Євробачення'', вона може бути на ''Євробаченні''. Але, нажаль, в нашій країні її…, ну, вона не підійшла.

- А як народився ваш дует саме з Дмитром Бабаком?

- Дуже просто, зустрічі творчих людей – вони непередбачувані. Одного разу я була в журі на конкурсі молодих виконавців, я почула його спів, його тембр мені надзвичайно сподобався. І я, саме я, була ініціатор і запропонувала нам заспівати разом, тому що з моїм голосом його голос поєднується блискавично.

- Зараз дуже багато намагаються приймати участь у різних талант-шоу. Ви свого часу були причетні до створення зірок через такі шоу... Як Ви, взагалі, ставитесь до різноманітних талант-шоу?

- Талант-шоу – це підвищення рівня музичних талантів, взагалі в Україні. А враховуючи те, що кожна друга людина в Україні має слух, має непоганий голос, тому що ми одна з найспівочіших націй. Італійці нам ще створюють компанію в цьому напрямку. Я думаю, що в українців оцих ось талантів надзвичайно багато. Інший бік медалі для мене полягає в тому, що, нажаль, кожен другий українець вважає після талант-шоу, що навчатися співати не потрібно. І тому талант-шоу дають можливість людям показати себе, розкритися, але не дають можливості підвищувати рівень вокальний, тому що далі після цих конкурсів або людина згасає, або не продовжує свою кар'єру, або не починає вчитися професійно, себе підвищувати, свій рівень. Це погано, але найголовніше, що талант-шоу дає можливість нам всім побачити талановитих людей в Україні. Оце найбільша перевага, і я щаслива, що вони є оці талант-шоу.

- Тетяно, повертаємося знову до ''Євробачення''. Чи задоволені Ви підсумками ''Євробачення''?

-  Ну, я знаю звичайно, що в нашого представника, який виграв цього року право представляти нашу Україну, в нього надзвичайно велика аудиторія фанів. Я знаю, навіть, що він закінчував академію естрадно-циркову, в якій я маю честь викладати як доцент кафедри естрадного співу.

Він дуже непоганий артист молодий і він довго йшов до того. Але я не думаю, що, звичайно, розуміючи, що і я приймала участь в ''Євробаченні'', я би хотіла поїхати і показати наш дует з Дмитром.

Але вже, якщо так сталося, перше, я – патріот і я підтримую молодого артиста, який поїхав, показав. Хоча, на мою думку, його пісня не була там дуже сильною, ще будь-що. Звичайно, я думаю, вона не настільки, знаєте, щось таке унікальне, щоб могло вразити всю Європу. Вона - стандартна пісня європейського формату, нічого зайвого. Нічого яскравішого, ніж те, що ми вже чули.

 - Як Вам те, що голоси журі і голоси глядацького голосування зовсім розділилися? Чи Ви вважаєте, що це вже більше якийсь політичний аспект.

 - Я вбачаю в цьому. ..Я схиляюся до того, щоб вбачити в цьому якийсь аспект такий. Звичайно, я проти, все моє нутро протестує проти форматів, проти якихось концепцій, за якою, наприклад, я не пройшла, проти того, що за Меловіна дуже мало поставили голосів там представники різних журі з світу, світових; а глядачі підтримали, він сподобався. Це говорить просто про те, що нам треба всім співати, тому що люди просять, люди хочуть, люди мріють побачити щось яскраве, цікаве. Ми для них працюємо, а не для того, щоб поставити нам оцінки.

- Давайте коротко бліц. І перше запитання: опишіть ваше саме найбільше досягнення у житті.

- Я народила двоє дочок, які є моїми найкращими піснями в моєму житті.

 - Ви вперше стали матусею у тридцять років. Дайте якусь пораду, це легко було, адже багато хто вагається це робити у такому віці. Чи йти на такий крок, чи не йти, чи з першою дитиною, чи з другою, чи, навіть, з третьою. А Ви, що скажете, що порадите?

- Першу дитину я народила в тридцять років, а другу я народила в тридцять сім. У кожного своя доля жіноча, і я вважаю, що кожна людина, кожна жінка саме в свій час народжує дитину, коли вона до того готова. Можливо, я до тридцяти років не була готовою стати свідомою мамою, а на сьогодні я хочу сказати, що я свідома мама і, навіть, якщо роблю помилки, я їх вмію виправляти за підтимки фахівців з психології дитячого виховання.

- Скільки часу Ви приділяєте саме родині?

- Я родині приділяю все своє життя, але моя робота – є співати для людей, я – артистка. Звичайно, в моєму житті поєдную п'ятдесят на п'ятдесят, а моя душа на сто відсотків з моєю сім'єю.

- Скажіть, будь ласка, що б Ви ніколи в житті не зробили?

- Не вбила б людину.

- Чи є у Вас вільний час, якщо є, то чим Ви займаєтесь у вільний час?

- В мене немає вільного часу, тому що весь свій вільний час я присвячую родині, я люблю готувати, я люблю малювати. Я намалювала, закінчила вчора, ну, не до кінця десь вже так на вісімдесят відсотків картину, яку я сама вигадала і вона тепер є на полотні. Ось скоро я її вже закінчу і тоді поставлю до соціальних мереж, нехай люди подивляться. Звичайно, це не професійна робота зовсім. Це зовсім все там не правильно. Але ж, це просто поклик душі.

- Коли Ви останній раз відпочивали і де?

- Ну, ми відпочиваємо з родиною завжди на морі або в горах. Цього разу ми були на лижах, у Францію з чоловіком їздили, минулого року в Іспанію, зараз з нетерпінням очікую, що ми полетимо в Іспанію в першому місяці літа. І це буде неймовірно, я чекаю вже на відпочинок.

- Який Ваш девіз по життю?

- Жити легко і з задоволенням, не зважаючи ні на що.

- А що Вам заважає жити легко?

- Війна, економічна криза, я живу легко і з задоволенням в тому розумінні, що я сама це створюю собі. І стиль життя, і можливість жити, і посміхатися. Кожного ранку я прокидаюся і говорю: ''Яка ж ти в мене красива, яка ж ти в мене моя люба, кохана, моя дівчинка, я цілую твій носик, твої щічки, твої губки. Я починаю з себе, я тоді сміюся, бо мені дуже смішно. Бо це ж такі сюсі-пусі, знаєте, до себе до самої. Дуже смішно. Але якщо я так себе налаштувала, поцілувала своє обличчя, то тоді вже мені весело і я створюю настрій чоловіку, дітям. Уже мені якось так легше, розумієте. Сукню гарну сьогодні одягла, жовтого кольору, розумієте, червоні намастила собі нігті, макіяж, гарну зачіску…Всьо, більше нічого мені не потрібно, щоб відчувати себе щасливою людиною.

 

Олег Булашев

Фото Кирило Воронцов

Відео Олексій Орлов

 

 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться