Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Суббота, 29 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Безземельних серед податківців на Полтавщині немає


24 января 2017
Безземельних серед податківців на Полтавщині немає

Керівництво обласної фіскальної служби та міських інспекцій декларує по кілька земельних ділянок. Здебільшого – вони у членів родини.

 

У головного податківця Полтавщини Сергія Садового земельна ділянка у Полтаві площею 785 кв.м записана на дружину і тещу.

Із тещею, схоже, пощастило. В електронній декларації податківця вказано, що родина Садових користується квартирою тещі у Полтаві площею 155 кв.м і вартістю понад 800 тис.грн. Теща дає в користування й іномарку Hyundai Elantra, 2012 року випуску, вартістю 152 тис.грн. Нею користується дружина податківця. Тетяна Садова займається підприємництвом, у реєстрі головним видом діяльності вказано туристичний бізнес. Річний дохід від підприємництва перевищує зарплату чоловіка. Грошові заощадження родина Садових  зберігає лише в готівковій формі: у чоловіка 36 тис.$ та 170 тис.грн, у дружини – 42 тис.$, 15 тис.євро та 220 тис.грн.

Сергій Садовий нині займає посаду в.о. начальника ГУ фіскальної служби області, у податкових органах працює з 18 років, першу керівну посаду отримав у 23 роки, зараз йому 40.  Це можна вирахувати з біографічної довідки чиновника на офіційному сайті ДФС Полтавщини.

У першого заступника начальника фіскальної служби Олега Лєдніка є власна земельна ділянка і ще плюс три ділянки – у дружини. Загалом «земельний банк» родини становить 4585 кв.м. У безробітної дружини Олега Лєдніка заощадження  в сумі 156 тис.грн в банку і 100 тис.грн готівкою. У 2014 році вона була зареєстрованим ФОПом упродовж 2 місяців і встигла заробити 190 тис.грн доходу, що відображено в декларації-2014. У цій же декларації і сам Олег Лєднік вказав 580 тис.грн у розділі «Подарунки, призи, виграші».

У заступниці начальника фіскальної служби області Жанни Кузнецової дві земельні ділянки. Разом – 912 кв.м. Уже 25 років Жанна Кузнецова працює в податковій. За цей час придбано дві квартири, є іномарка, незавершене будівництво садового будинку. У декларації за 2014 рік 112 тис.грн вказано в розділі «Подарунки, призи, виграші. В останній електронній декларації є заощадження: 120 тис.грн, 10 тис.$, 4800 євро. Середньомісячна зарплата чиновниці близько 7,5 тис.грн.

В.о. заступника начальника обласної ДФС 33-річний Дмитро Коротюк має земельну ділянку 1500 кв.м. Він у податковій службі з вересня 2016 року. На офіційному сайті ДФС біографічна довідка про податківця дуже коротка. З Інтернет-джерел відомо, що син нардепа Вадима Коротюка Дмитро був помічником нардепів аж трьох скликань.  В електронній декларації податківець вказав 50 тис.$ готівки і квартиру у Києві площею 85 кв.м, вартість на дату набуття 1,7 млн. грн.

В.о. начальника інспекції Полтави Дмитро Мельник в декларації вказує дві земельні ділянки дружини, разом площа 839 кв.м. Ольга Мельник – успішна бізнес-леді, її дохід в 2015 році – 922 тис.грн. У 2015 році родина Мельників придбала дві іномарки: Nissan Juke за 560 тис.грн у чоловіка та Hyundai Santa FE за1,1 млн.грн у дружини.

Керівник інспекції в Кременчуці Андрій Якименко теж задекларував дві земельні ділянки дружини. Обидві – у Полтаві, загальна площа 1825 кв.м. У дружини, крім іншої нерухомості, є будинок 159 кв.м.

В електронній декларації головного податківця Гадяцького району Миколи Рудька – три земельні ділянки. Загальна площа – 6000 кв.м, дві ділянки у декларанта та одна у його дружини. Микола Рудько має будинок площею 123 кв.м у Миргородському районі (вартість на дату набуття більше півмільйона грн.) А в дружини – незавершене будівництво у Полтаві, вона працює в департаменті освіти, середньомісячна зарплата в 2015 році становила 3,6 тис.грн.

Керівник Лубенської ОДПІ Олександр Коломієць задекларував 7200 кв.м на правах емфітевзису (різновид права володіння та користування) у Лубенському районі. Транспортний засіб в родині – ЗАЗ, 2007 року випуску, дружина працює в міськрайонному центрі зайнятості, одержує субсидію.

Наталія Молочко, начальник Миргородської ОДПІ, має земельну ділянку 1000 кв.м. і квартиру 80 кв.м. У 2014 році чиновниця декларувала подарунок в сумі 338 тис. грн.

У керівника Полтавської ОДПІ Богдана Лизуна земельна ділянка 30 кв.м і в дружини 1000 кв.м. А також квартири – 131 кв.м у декларанта і 70 кв.м у дружини.

Головний податківець у Горішніх Плавнях Іван Павленко теж задекларував ділянку дружини – 675 кв.м. У неї також є будинок 136 кв.м, річна зарплата 25 тис.грн.

 

Волонтерський антикорупційний моніторинг ГО КІПЦ "Європейський клуб"

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться