Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 7 Серпня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

НАЗК має претензії до «гламурної синьої кульбабки», депутата облради Дядика: надав купу недостовірних відомостей у декларації і тепер ним займеться САП та НАБУ

10 січня 2022

За результатами проведеної повної перевірки декларації, встановлено численні порушення і при цьому у довідці зазначено, що сам пан Дядик не скористався правом надати пояснення та/або документи на запит НАЗК.

Національне агентство з питань запобігання корупції провело повну перевірку декларації депутата Полтавської облради від партії «За майбутнє», якого багато хто називає «гламурною синьою кульбабкою» Олега Дядика за 2020 рік.

Відповідну інформацію стосовно нього до НАЗК передали і журналісти «Кременчуцької газети».

За результатами проведеної повної перевірки декларації встановлено численні порушення і при цьому у довідці зазначено, що сам пан Дядик не скористався правом надати пояснення та/або документи на запит НАЗК.

Крім того, на дату завершення повної перевірки декларації НАЗК не отримало відповіді на письмові запити до ТОВ «ПЖК-Запоріжжя», ТОВ «Міт Магнат» та інші суб’єкти, які вказував у декларації О.Дядик.

Тож НАЗК здійснило перевірку за наявними відомостями.

По результатах перевірки О.Дядик зазначив недостовірні відомості про зареєстроване місце його проживання.

Крім того, О.Дядик вказав у декларації недостовірні відомості про своє місце роботи!

І як би тепер «гламурна синя кульбабка» не намагався розповісти, що він щось сплутав і при цьому нервово посміхатися, але як можна було вказати не свою адресу та не своє місце роботи - нормальна людина цього не зрозуміє.

Далі -  цікавіше. Згідно з довідкою про перевірку декларації О.Дядика, суб’єкт декларування не зазначив відомостей про своє право користування об’єктом нерухомості - квартирою загальною площєю 65,4 кв м.

До того ж О.Дядик не оприлюднив відомостей про наявні у нього корпоративні права у ТОВ «Міт Магнат». Так, станом на 31.12.2020 року О.Дядик був власником корпоративних прав, які виражені у внеску до статутного фонду ТОВ «Міт Магнат» у розмірі 2 млн 176 тис 906 грн, що становить 100% статутного капіталу товариства.

Недостовірні відомості у декларації відрізняються від достовірних на цю ж суму.

У ході повної перевірки декларації також встановлено, що суб’єкт декларування не вказав відомостей про свій дохід, отриманий у ТОВ «Міт Магнат» у вигляді зарплати розміром 37 тис 292 грн.

«Гламурна синя кульбабка» також не вказав відомостей про свій дохід, отриманий від АТ «Універсал банк» у вигляді додаткового блага.

О.Дядик, заповнюючи декларацію, зазначив недостовірні відомості про отриманий ним у звітному періоді дохід у вигляді зарплати у ТОВ «ПЖК-Запоріжжя» у розмірі 52 тис 235 грн.

У ході перевірки декларації встановлено, що О.Дядик у розділі №12 декларації вказав недостовірні відомості, що відрізняються від достовірних на суму 887,22 грн.

У розділі «Банківські та інші фінустанови, у яких відкрито рахунки суб’єкта декларування...» О.Дядик не зазначив відомостей про свої банківські рахунки у «Приватбанку» та «Універсал банку».

Суб’єкт декларування не зазначив відомостей про своє фінансове зобов’язання у розмірі 391 тис 627,50 грн.

Також О.Дядик не зазначив у декларації відомості про здійснення ним 7.04.2020 року видатку, який перевищує 50 прожиткових мінімумів. Відповідно до копії акту приймання-передачі частки у статутному капіталі ТОВ «Міт Магнат» від 7.04.2020 р., він придбав частку (100%) у статутному капіталі вказаного товариства в розмірі 176 тис 906 грн.

Крім того, О.Дядик ще не зазначив у декларації відомості про здійснення ним 10.06.2020 року видатку, який перевищує 50 прожиткових мінімумів, відповідно до рішення учасника товариства від 10.06.2020 року О.Дядик здійснив додатковий вклад до статутного підприємства товариства у розмірі 2 млн грн.

Також у довідці зазначено, що за результатами проведеної повної перевірки декларації встановлено ознаки необгрунтовнасті активів суб’єкта декларування.

Тепер почитаємо висновки перевірки.

«4.1. За результатами повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави a6o місцевого самоврядування, щорічної за 2020 рік, поданої Дядяком Олегом Олеговичем, депутатом Полтавської обласної ради, встановлено, що суб’єкт декларування при складенні та поданні декларації вказав недостовірні відомості, про що зазначено у пп. 1 — 9 розділу 3.1 цієї Довідки, чим не дотримав вимог пп. 1, 2, 5, 51, 7 10 ч. I ст. 46 Закону.

Недостовірні відомості, зазначені у декларації (п. 3, п.п. 5.1, 5.2 п. 5, п. 6, п.п. 8.1 п. 8 розділу 3.1 цієї Довідки), відрізняються від достовірних на суму 2 млн 606 тис 899,62 грн, що перевищує 500 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, встановлених на дату подання декларації.

У діях суб’єкта декларування визначено ознаки правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України...

4.5. Встановлено ознаки необґрунтованості активів.

Суб’єкт декларування у звітному періоді набув актив у вигляді корпоративних прав в розмірі 2 млн 176 тис 906 грн, при цьому різниця між його вартістю і законними доходами суб'єкта декларування в розмірі пп.7, 8 ч.1 ст. 46 Закону у 500 і більше разів перевищує розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на день набуття таких активів, але не перевищує межі, встановленої ст. 368 Кримінального кодексу України, що є ознакою необґрунтованості активу», - сказано у довідці.

У НАЗК «Кременчуцькій газеті» повідомили, що виявили багато недостовірних даних у декларації О.Дядика і довідку про перевірку тепер перешлють до Національного антикорупційного бюро, яке визначить подальшу долю депутата стосовно ознак правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України.

Також довідку направлять до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, яка розгляне питання стягнення коштів щодо необґрунтованості активу.

Тож, далі буде...

Нагадаємо, НАЗК перевірить щодо можливого недостовірного декларування дані, оприлюднені депутатом облради, «гламурною синьою кульбабкою» Дядиком

Ні квартири, ні автівки, ні дружини, а лише маленька зарплата та не мала готівка: що декларує депутат облради Дядик

Нагадаємо, «Гламурній синій кульбабці», депутату Полтавської облради, члену фракції «За майбутнє» Дядику правда очі колить

«У боргах, як у реп’яхах»: «гламурна синя кульбабка», депутат Полтавської облради, член фракції «За майбутнє» Дядик може не виїхати за кордон

 

 

Олег Булашев 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися