Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 3 Березня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Порівняйте і зрозумійте: цікава бухгалтерія Кременчуцької телерадіокомпанії, яка випускає за 9 млн грн безкоштовну газету «Кременчуцькі новини»

17 лютого 2021

1 примірник газети на 32 сторінки - за 1 гривню, а «Кременчуцькі новини» з 16 сторінок із доставкою майже 4 грн. Поліція поки спить!

Тендер на безкоштовну газету «Кременчуцькі новини» ( в народі - «Порадниця Малецького»), яку видає комунальне підприємство «Кременчуцька телерадіокомпанія» за 9 млн грн відбувся, лічені дні залишилися до підписання відповідного договору і видання прийде в наші домівки, хочемо ми того чи ні.

Про це на своїй сторінці на Фейсбуці пише депутатка Кременчуцької міської ради Larysa Horyslavets

Вона констатує, що відстежувала, як цьогоріч відбувався тендер.

«Минулого разу на тендер прийшло 2 учасники: ТОВ «Видавничий будинок «Кераміст» із Запоріжжя і ТОВ «Фактор-друк» з Харкова. У цьому році за перемогу змагалися (знову ж!) ці самі учасники. Щоправда, подавав документи і третій, але до торгів львівський учасник ПП «Компанія «Аполлон» не дійшов.

Минулого разу обидва учасники повинні були підтвердити свій досвід аналогічними договорами. Предмет закупівлі передбачав друк і розповсюдження газети. На жаль, учасники підтвердили лише досвід щодо друку. І в цьому році переможець теж підтвердив досвід лише друку газети. А що ж робити із розповсюдженням? А з цим допоміг організатор - кременчуцьке КП КТРК, яке внесло зміни в тендерну документацію. Малесеньку поправочку:

Аналогічними вважаються договори щодо друку та доставки газети формату А3, періодичністю не менше одного разу на тиждень, обсягом не менше 16 кольорових шпальт відповідно до предмету закупівлі код за ̶Д̶К̶ ̶0̶2̶1̶:̶2̶0̶1̶5̶ ̶7̶9̶8̶2̶3̶0̶0̶0̶-̶9̶ ̶«̶П̶о̶с̶л̶у̶г̶и̶ ̶з̶ ̶д̶р̶у̶к̶у̶ ̶т̶а̶ ̶д̶о̶с̶т̶а̶в̶к̶и̶ ̶н̶а̶д̶р̶у̶к̶о̶в̶а̶н̶о̶ї̶ ̶п̶р̶о̶д̶у̶к̶ц̶і̶ї̶»̶). ДК 021:2015: 79820000-8 Послуги, пов’язані з друком

Ось так закресленим воно виглядає в тендерних документах. І дописано те, що зніме будь-які підозри щодо аналогічних договорів.

Минулого разу ми одразу бачили, що КП КТРК пропонувало платити виконавцю захмарну ціну. Фактично - удвічі більше, якби друк замовили окремо, а доставку - за рахунок «Укрпошти». Ми зібрали прайси інших друкарень, написали заяву в поліцію. Справа на місці: її і не рухають, і не закрили поки що. №ЄРДР 42020170000000018»,- пише Larysa Horyslavets

Далі вона нагадує, що минулого року встановлено - підкріплена пропозиціями конкретних учасників ринку очікувана вартість друку та доставки газети за критеріями тендерної документації «Кременчуцьких новин» становить 5 млн 957 тис 120 грн. Натомість КП КТРК визначило очікувану вартість на 3 млн 402 тис 880 грн більшу, тобто 9 млн 360 тис грн.

«Цього року ми не витрачатимемо зусиль на нові розрахунки.

Просто один новий документ: переможець тендеру надав підтвердження свого досвіду - договір на друк газети «Наше місто» в Дніпрі. Там теж замовляють її за бюджетні гроші. Просто 1 примірник газети на 32 сторінки коштує 1 гривню, а в Кременчуці удвічі менша газетка із доставкою майже 4 грн. (доставка «Укрпошти» минулого року коштувала приблизно 1,70 грн).

Копійки! Але не забувайте про 44-тисячний тираж!

Тож тепер ми знаємо, що мільйонне місто Дніпро заплатило за один випуск газети на 32 сторінки - 36 тисяч гривень. І їм вистачило 34 тис тиражу.

А Кременчук у грудні за один випуск газети платив 177 тисяч гривень (з доставкою), і газет на душу населення нам потрібно більше. Наш тираж 44 тис»,- пише Larysa Horyslavets

До речі, за даними депутатки і за дивним збігом обставин, в Кременчуці вже два роки поспіль не закуповують ніякі інші періодичні видання для бібліотек. Тож, спокій і рівновагу кременчуцьких пенсіонерів ретельно оберігають. А то ще начитаються всякого…

Нагадаємо, Витратити гроші на медицину чи піар в безкоштовній газеті: позиція депутатів

Кременчужани, знайте, хто з депутатів віддав понад 20 млн на «Агіт ТБ Малецького» під час складної ситуації, пов’язаної з коронавірусом

Отакої: більшість депутатів профільної комісії проти витрачання понад 21 млн грн на Агіт ТБ Малецького

«Безплатна» піар-газета для Малецького важливіша, ніж охорона здоров’я, ЖКГ, безпека городян

Кременчуцька прокуратура порушила справу: перевірятиме витрати бюджетних коштів на друк комунальної газети та діяльності КРТК.

Малецькому висунули вимогу перерозподілити гроші з «Агітки Малецького» на премії медпрацівникам.

У тендері на агітку Малецького Держаудит виявив порушення.

Здивування 2021 року: куди поділась «Порадниця Малецького»?

 

Клим Соколов

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися