Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 24 Сентября 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчуцька ГЕС вітає Героя України Семена Поташника з 90-річчям!

25 мая 2020

Співробітники Кременчуцької ГЕС високо цінують його багатогранну особистість, енергію, творчий запал і доброзичливе ставлення до людей.

25 травня видатний енергетик відзначає свій ювілей. Семен Ізрайлевич зробив значний вклад як в українську гідроенергетику в цілому, так і у розвиток Кременчуцької ГЕС зокрема.

В 1956 році Семен Поташник прийшов старшим інженером на Кременчуцьку ГЕС та працював до 1963 року на посадах начальника електромашинного цеху, заступника головного інженера, в. о. головного інженера. Чимало часу гідроенергетик присвятив роботі над налагодженням обладнання та організації його експлуатації, віддаючи багато сил і енергії модернізації, введенню нових потужностей, освоєнню сучасної техніки, підвищенню рівня експлуатації Кременчуцької ГЕС.

Багатий інженерний досвід, знання та любов до вибраної професії він щедро передавав молодим фахівцям. Як висококваліфікований інженер Семен Ізрайлевич виховав велику кількість інженерів-енергетиків, багато з яких під його керівництвом пройшли шлях від молодого спеціаліста до керівника служби, відділу, цеху і підприємства. Кропіткою інженерною працею, прикладом беззавітного служіння обраній справі, глибиною при розгляді будь-яких питань, доброзичливістю, стриманістю, прагненням поділитися досвідом Семен Ізрайлевич здобув велику шану та повагу усіх, з ким він працює і спілкується до сьогодні.

 

Семен Ізрайлевич людина привітна, високої культури, користується повагою і любов'ю у всіх, хто працював з ним на станції. Співробітники Кременчуцької ГЕС високо цінують його багатогранну особистість, енергію, творчий запал і доброзичливе ставлення до людей.

Видатний спеціаліст в галузі експлуатації електростанцій, з великою працездатністю і енергією й сьогодні з повною віддачою сил продовжує плідно працювати в галузі енергетики.

Велика заслуга Семена Ізрайлевича полягає у вихованні у співробітників станцій розуміння високої соціальної відповідальності та прагненні до неухильного підвищення професійної майстерності. Могутня сила, закладена в цих принципах, завжди сприяла і сприяє виконанню колективом Кременчуцької ГЕС та компанії Укргідроенерго найважливіших завдань, які вимагає науково-технічний прогрес.

В день славного ювілею колектив Кременчуцької ГЕС бажає Семену Ізрайлевичу доброго здоров'я, невичерпної енергії та подальших професійних та творчих успіхів в його багатогранній діяльності!

 

 

Тетяна Марченко,

інженер 1 категорії ЕТЦ Кременчуцької ГЕС

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться