Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 13 Августа 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Кременчук як "країна чудес": навпроти одного із дитсадків доріжка провалюється у підземелля

13 июля 2018

Фотофакт.

Кременчужани нагадують владі міста та комунальникам про те, що навпроти садка по вулиці В.Інтренаціоналістів протоптана доріжка провалюється …у підземелля. Хоча по ній ходять і діти з батьками, і похилі люди.

«Раніше там був підземний льох, його засипали, але ніяк не заклали. Почав тріщати асфальт. Заздалегідь дякую», - зауважує містянка, яка надіслала листа до редакції.

Чому комунальникам варто вказувати на недоліки навіть у ситуаціях, що можуть спровокувати падіння чи травмування у прохожих – постійне відкрите питання, особливо для їхнього керівництва.

Нагадаємо, Кременчуцька газета в рамках проекту «Ями на кременчуцьких тротуарах» показує комунальникам, куди ще «не дійшли їх руки». Кожен бажаючий може допомогти редакції і владі в цьому питанні. Для цього фото розбитих тротуарів надсилайте на електронну адресу редакції kremgazeta@gmail.comили ММС на телефон 067-530-87-97. Фотографія повинна бути зроблена по можливості з прив'язкою до місцевості - в місті це може бути найближчий будинок з номером або ділянку ландшафту.

Можна також виміряти ушкодження за допомогою рулетки або лінійки і зафіксувати їх на фото. У листі вкажіть свої контактні дані (П.І.Б., координати). Фотографії ми будемо групувати, і передавати в мерію. Також будемо відстежувати хід ремонтних робіт, і інформувати вас про них.

 

 

Аріна Алініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться