Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
П'ятниця, 22 Січня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Лікарня "Кременчуцька" відмінила торги щодо розробки проектно-кошторисної документації по реконструкції приймального відділення

15 липня 2020

Тепер не зрозумілим залишаються строки оголошення нового тендеру. Хоча, не виключено, що відміна торгів - чіткий план провладної команди аби завести на об’єкт свого будівельника.

Комунальне некомерційне медичне підприємство "Лікарня інтенсивного лікування " Кременчуцька" відмінило торги щодо розробки проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція приймального відділення будівлі КНМП «Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька» по вул. Павлова, 2 в м. Кременчуці Полтавської області»

Як сказано на сайті публічних закупівель Прозорро, ціна питання складала 430 тис грн.

Строк виконання робіт був оголошений до 31 грудня 2020 року.

Під час проведення торгів їх організаторам було поставлене запитання: "Згідно завдання на проєктування -"Інженерно-геодезичні та геологічні вишукування надаються замовником будівництва" навіщо ви вимагаєте ще від проектувальників данного спеціаліста- інженера-геодезиста Згідно оголошення 3.1. Довідка у довільній формі, що містить інформацію про кваліфікацію та досвід спеціалістів, які братимуть участь у розробці проектно-кошторисної документації (не менш 2-х спеціалістів з сертифікатом відповідальності не менш ніж СС2 у будівництві будівель та споруд). До 2016 року видавалися сертифікати без категорійні (тобто спеціалісти мають право проєктувати будівлі та споруди будь якого класу вдповідальності) Просимо внести зміни. СС2 або безкатегорійні".

Відповідь лікарня у потрібний термін не надала.

Через неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель - у зв`язку з ненаданням відповіді через закінчення періоду уточнень та допущеними помилками в оголошенні до даної закупівлі, торги відмінили.

Раніше губернатор Полтавської області Олег Синєгубов зазначав, що приймальне відділення в лікарні «Кременчуцька» можуть побудувати вже в цьому році. 

Директорка лікарні Оксана Корлякова розповіла, що проект коштує 10 млн грн.

Тепер не зрозумілим залишаються строки оголошення нового тендеру. Хоча, не виключено, що відміна торгів - чіткий план провладної команди аби завести на об’єкт свого будівельника. 

 

Олег Булашев

 

 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися