Кременчугская газета
Вторник, 16 Октября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Отакої: майже всі школи Кременчука обрали лише одне юридичне підприємство, яке пов'язують з депутатом Плескуном

5 января 2018

Окрім шкіл перевагу ФОП Безус М.В. надали і два парки міста. Таким чином юрпідприємство отримувало з бюджетних установ по 48,75 тисяч гривень щомісячно.

Кременчуцький антикорупційний центр виявив, як одне юридичне підприємство за збігом обставин чи з чиєїсь домовленості працевлаштували у більшості міських шкіл та у кількох парках Кременчука. Інформацію разом зі скріншотами з даних системи YouControl оприлюднили на сторінці «Кремінь.Антикор» у Фейсбуці.

А саме – дослідники звернули увагу на ФОП Безус М.В.

«Окрім зайняття підприємницькою діяльністю одноособово, вказаний адвокат являється одним із засновників та працює у ТОВ «Юртрансервіс» (код ЄДРПОУ - 34958149), де, між іншим, засновником та керівником також значиться депутат Кременчуцької міської ради Плескун Олександр Володимирович (згідно даних системи YouControl)» - уточнюють в організації.

Як з’ясували, починаючи з вересня та до кінця 2017 року, ФОП Безус М.В. обслуговувала усі шкільні навчальні заклади міста – починаючи із загальноосвітньої школи номер № 1 та закінчуючи 31-ою школою. З кожним закладом було укладено окремий договір, предметом якого було надання юридичних та консультаційних послуг. Вартість кожної угоди – 5000 грн (винятком є школа № 8 – 7500 грн., школа № 17 – 7500 грн.)

«Виходить так, що директори усіх 28 навчальних закладів одноголосно, серед усіх юристів Кременчука (а їх чимало) обрали одну й ту саму особу», - зауважують в антикорупційному центрі.

Окрім цього, цей же ФОП Безус М.В., у період з вересня по грудень, отримувала кошти за аналогічні послуги від КЗКіВ «Міський сад» (4 платіжні доручення по 6250 грн.) і КЗКіВ «Парк Крюківський» (5 платіжних доручень по 5000 грн).

Виходить, що враховуючи усі зазначені вище платежі з бюджету міста, вказаний адвокат протягом вересня-грудня 2017 року отримав за свої послуги 195 000 грн.(що виходить по 48 тисяч 750  гривень у місяць!), з них 145 000 грн.– за загальноосвітні навчальні заклади, та по 25 000 грн. – із Міського саду та Крюківського парку).

«Причини систематичного надання юридичної допомоги вказаним закладам – відкрите питання», - зауважують дослідники. 

Цікаво, чи зверне на це увагу голова бюджетної депутатської комісії Олександр Плескун?

Крім того, цікавим є питання скільки коштів на юрпослуги управління освіти витрачало у минулі роки і скільки планує витратити у 2018 році для ФОП Безус М.В?

ТОЖ, ДАЛІ БУДЕ...

 

Аріна Алініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Конкурсы
  • УВАГА РОЗІГРАШ: вболівай за улюблену команду «Ворскла» під час домашніх матчів ЛІГИ ЄВРОПИ!

    Що потрібно зробити, щоб отримати свій ЩАСЛИВИЙ КВИТОК і повболівати за улюблену команду – читай нижче.    

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться