Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Среда, 26 Февраля 2020 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Як "Міський сад" без тендеру придбав Fiat у однопартійця кременчуцького мера

10 июля 2018

Хто кого виручає?

Автомобіль Fiat Scudo комунальний заклад культури та відпочинку "Міський сад" придбав минулого місяця за 199 тис. грн. Як повідомляє Кремінь.Антикор у Фейсбук, закупівля відбулася без торгів, адже вартість була допороговою. Уже задля того, щоб хтось із учасників міг понижувати вартість пропозиції - сума мала би бути хоча б на тисячу більшою - у 200 тисяч. Однак пішли дещо іншим шляхом. 

"В результаті автомобіль придбали у Радіонова Артема Валерійовича. На сторінці закупівлі містився ідентифікаційний код продавця. Перевіривши його на сайті Clariti-project.info вдалося дізнатися дату народження продавця - 13.11.1991 р. А уже звідси можна з упевненістю сказати - це той самий Радіонов А.В., який (згідно інформації із сайту ЦВК) є членом партії "Поруч" та брав участь у виборах 2015 року до Кременчуцької міськради", - зазначають антикорупціонери. 

Тож чи просто збіг обставин чи навмисно уклали допороговою закупівлю із однопартійцем міського голови - питання лишається відкритим. 

Нагадаємо,  як «фаворит» журналістів Кременчука Дедюрін кущі та дерева для Міського саду купляв: дорого та «задніми числами».

Як взимку Дедюрін закуповував дорогі сакури для "Міського саду"

 

 

Аріна Алініна

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться