Кременчуцька газета
Субота, 25 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

Моніторинг зарплат керівників комунальних телекомпаній міст України: кременчужанин Перепелятник лідер

12 квітня 2024

У середньому його колеги у 2023 році заробили до 500 тис грн, а не як він – за мільйон.

Директор комунального підприємства «Кременчуцька міська телерадіокомпанія» (у народі «Агіт ТБ Малецького») Сергій Перепелятник оприлюднив е-декларацію за 2023 рік на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції. Із неї наші читачі дізналися, що того року він заробив у КП "Кременчуцька міська телерадіокомпанія" 1 млн 126 тис 945 грн.

Це майже дорівнює зарплаті міського голови Кременчука Віталія Малецького, який за 2023 рік задекларував 1 млн 139 тис 738 грн. 

Для прикладу, 872 тис 126 грн зарплатні у 2023 році заробила віцемерка Ольга Усанова і це набагато менше, ніж у директора місцевої телерадіокомпанії Сергія Перепелятника.

Або перший віцемер Кременчука Володимир Пелипенко заробив у 2023 році тільки понад 900 тис грн.

Проте у пана Перепелятника ще є заступники. Подивившись їх декларації, ми констатуємо, що заступниця директора телеканалу Вікторія Пальчик у 2023 році отримала лише 470 тис 433 грн зарплатні, а ще один заступник – Антон Воробйов - 430 тис 99 грн.

Виходить, що два заступники Перепелятника за рік отримали значно менше, ніж він один.

«Кременчуцька газета» також вирішила порівняти зарплату керівника кременчуцького комунального телебачення Сергія Перепелятника із зарплатою його колег – керівників комунальних телерадіокомпаній міст України за 2023 рік.

І знаєте – вони всі мають заздрити пану Перепелятнику, бо ми не знайшли суму більшу, ніж у нього.

Ну ось наприклад, керівник комунального підприємства «Дніпровська міська студія телебачення» Дніпровської міської ради Олександр Лянкевич за 2023 рік заробив 355 тис 280 грн – майже ¼ річної зарплати Сергія Перепелятника.

Керівниця комунального підприємства Київської міськради «Телекомпанія «Київ» Наталія Лященко за минулий рік заробила 441 тис 273 грн, а керівниця комунального підприємства «Муніципальна телевізійна мережа» із Запоріжжя Ірина Полієктова заробила за 2023 рік 494 тис 412 грн.

Керівниця комунального підприємства з Винниці – інформаційцно-телевізійного агенства «Віта» Ірина Форманюк за 2023 рік отримала 551 тис 590 грн зарплатні.

Генеральна директорка комунального підприємства «Телерадіоагенство «Новий Чернігів» Чернігівської міськради Наталія Левочко – 501 тис 398 грн.

Ми намагалися знайти хоча б одного керівника комунального телеканалу, який заробив у 2023 році більше за пана Перепелятника.

Проте марно! Єдине, що ми знайшли дані, що керівниця комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Перший західний» зі Львова Ольга Цап заробила у 2023 році 943 тис 893 грн.

Виходить, кременчуцький медійник пан Перепелятник лідер у отриманні зарплат серед директорів комунальних телекомпаній, а кременчужани у соцмережах називають це марнотратством під контролем міської влади на чолі з Віталієм Малецьким.

Можливо, пан Перепелятник ділиться своєю зарплатою з тими, хто стоїть вище його, якщо вона така захмарна і це нікого з можновладців особливо не хвилює?

Нагадаємо, Директор Кременчуцької телерадіокомпанії Перепелятник за 2023 рік заробив, як мер Малецький, а ось два його заступники отримали значно менші суми

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини отримає скаргу на дії директора Кременчуцької телерадіокомпанії Перепелятника

Кременчук - «forever»!!! або Про нескорених мільйонерів міста, які «пиляють» бюджет

 

Марина Соловей

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися