Кременчугская газета
Среда, 19 Сентября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Встигає скрізь: головний освітянин Кременчука Москалик заробив на викладацькій діяльності майже 160 тис. грн за рік

5 апреля 2018

Викладає декларант як в українських вишах, так і в польському.

Директор міського департаменту освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Геннадій Москалик оприлюднив е-декларацію про доходи за 2017 рік  на сайті Національного агентства з протидії корупції.

Як він повідомляв і у минулі звітні періоди, головний освітянин Кременчука без власної автівки. Проте нерехумості і земельних ділянок має чимало.

Так декларує, як спадок від батька житловий будинок площею 34, 5 кв. м, земельну ділянку для ведення індивідуального с/г господарства  у1955 кв. м, земельну ділянку для обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  - у 2000 кв. м. Усі ділянки і будинок у селі Недогарки Кременчуцького району.

Там же об’єкт незавершеного будівництва, а саме 3-кімнатний житловий будинок з підвалом, котельнею, верандою та господарчими будівлями, загальною площею 207 кв. м.

Вказав також власну земельну ділянку площею 1800 кв. м, яка була придбана у 2010 році.

Ще син  Геннадія Москалика Денис має частку у 33,3% квартири, яка є у спільній власності з матір’ю і сестрою декларанта.

До речі, у графі "сімейний стан" йдеться лише про сина. І тут Геннадія Москалика можна привітати з тим, що Денис почав сам заробляти гроші. А саме, указано вже два місця роботи. Так, у 2017 році на місці основної роботи в Кременчуцькому міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Денис Москалик заробив 3250 грн, а в відділі освіти, сімї, молоді та спорту Кременчуцької районної держадміністрації 10 тис. 363 грн. 

Щодо доходів самого декларанта, то як порахувати усі: трішки не вистачає до півмільйона гривень. За 2017 рік Геннадій Москалик вказав майже 450 тисяч гривень.

Так, сумарна заплата на основному місці роботи (директором департаменту освіти Кременчука) за рік склала 190 тис. 468 грн. Що в місяць в середньому складає 15 тисяч 872 грн, а також нарахована за минулий рік пенсія: 52 тис. 945 грн.

Як і раніше, Геннадій Москалик активно займається викладацькою діяльністю, встигаючи навчати студентів у трьох вузах, у тому числі і польському, і у вечірній школі. Ця діяльність принесла головному освітянину Кременчука в 2017 році 157 тисяч 896 гривень.

Свої заощадження пан Москалик тримає, як в гривнях, так і в польських злотих. А також у жовтні 2017 році декларант взяв у банку кредит у 41 тисячу 418 гривень.

 

Світлана Павленко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Конкурсы
 • Подведены итоги фотоконкурса "Первый раз в первый класс"

  Искренне поздравляем всех первоклашек нашего города!

  Сегодня были подведены итоги фотоконкурса "Первый раз в первый класс", когда вы присылали нам фото своих первоклашек в их первый День Знаний.

  Как мы и писали раньше, победителей определяли наши партнеры.

  Итак, победителями стали Андрей Коваленко, Вероника Хмиль и Женя Шляпин.

  ПрАТ «АвтоКрАЗ» выбрал:

   "Первый раз в первый класс": Андрей Коваленко.

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться