Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понедельник, 19 Августа 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

На капремонт сервісного центру в Кременчуці з бюджету хочуть направити 2,5 млн грн (Доповнено)

21 февраля 2019

Раніше на ці пункти програми було закладено 1,8 млн грн, але ціни ростуть і суми збільшуються.

21 лютого депутати міськради Кременчука готуються розглянуті новий варіант Програми підтримки розвитку територіального сервісного центру № 5342 ( в народі - МРЕВ) МВС в Полтавській області на 2018 – 2019 роки, що розташований за адресою: проїзд 40 років ДАІ, 3.

Як сказано в матеріалах сесії, згідно прийнятою у минулому році програмою, були виділені кошти у сумі 350,0 тис. грн., що дало можливість виготовити проектно-кошторисну документацію на проведення капітального ремонту в приміщенні територіального сервісного центру №5342 та часткове його проведення.

Тепер планується виділити на капітальний ремонт систем опалення, каналізації та водопроводу територіального сервісного центру № 5342 745 тис грн, а на придбання меблів (предметів для обстановки і облаштування приміщення, а саме: столи, стільці, крісла, шафи, стелажі, тумби та інше) – 300 тис грн.

Раніше на ці пункти програми було закладено 1,8 млн грн, але ціни ростуть і суми збільшуються.

Загалом на капремонт МРЕВ планується направити 2,5 млн грн.

До речі, прийняття змін забезпечить зручність та комфорт для клієнтів, сучасні технології, відкритий простір, компетентні, клієнтоорієнтовані співробітники  дозволять в подальшому надавати більш якісні європейські послуги для громади м. Кременчука та Кременчуцького району та значно збільшити надходження від цих послуг до бюджету. Вдале географічне розташування м. Кременчука надасть можливість надання адміністративних послуг громадянам з сусідніх областей, що в свою чергу є додатковим джерелом надходжень до місцевого бюджету. Нове сучасне приміщення відповідатиме вимогам сьогодення, слугуватиме втіленням зручності для громади, буде однією з добрих справ.

Для довідки. При цьому за 2018 рік до бюджету м. Кременчука надійшло адміністративних послуг від надання реєстраційної та екзаменаційної діяльності територіального сервісного центру № 5342 РСЦ МВС в Полтавській області на суму 2037,5 тис. грн.

 

 

Олег Булашев

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться