Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 29 Жовтня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Наталія Фаліон: під час карантину навіть у самому поганому можна знайти добре зерно

16 августа 2020

Ексклюзивне інтерв’ю з лідеркою гурту «Лісапетний батальйон».

Кременчужани, які і більшість українців, понад 3 місяці через карантин не відвідують ані концерти, ані театральні вистави. Шанувальники культурного життя сумують за виступами улюблених артистів. І, як виявляється, це відчуття взаємне. Тому ми вирішили розпочати цикл інтерв’ю з зірками, яких полюбляють містяни. Розпочнемо з Наталії Фаліон, колектив якої завжди заряджає позитивом.

- Вже не перший місяць артисти не їздять на гастролі, не дають концертів. Чим учасники гурту «Лісапетний батальйон» займалися увесь цей час та що роблять зараз?

- Це все дуже важко переживається. Перші два місяці хотілося вовком вити. Адже прокидаєшся і розумієш, що кудись мусиш їхати, а тобі щось заважає. Але артист не може просто відключитися від усього. Якщо ти справжній артист, у тебе все одно з’являються нові думки, щось записується з надією, що колись це пригодиться, щось народжується з самого початку. Ось, наприклад, наша нова пісня про вірус, що має вже понад 1 млн переглядів в інтернеті. А ще пісня про ікру: я підняла старі записи, добавила нових і зробили нову. Ще декілька пісень вже записано, і фонограми зроблено. Інші ще на папері, бо їх треба підкріпити фінансово, аби доробити до кінця.

Тому їх відкладено до кращих часів. Тож робота не заглухла. Проте за цей час трошки вивітрився мозок, подбали про своє здоров’я, бо був вільний час, щоб над ним попрацювати, щоб мати більше сили… бо ми ж жінки немолоді. Тож використали цей час і використовуємо зараз дуже плідно. Ми особливі жінки, бо сільські люди. У нас ціла купа обов’язків, у всіх є городи, садиби. Тому є, що роботи. Раніше займалися цим бігом чи просили когось допомогти. А зараз все робимо власними силами, надійно, гарно. Ось я розвалила старий сарай і побудувала  гараж. Багато з моїх колег, хто щось раніше планував,  зробили у цей період.

Тож навіть у самому поганому є таке добре зерно. Діти, онуки – всі разом у селі. Мабуть, всі виграли від того, що могли побути разом, адже давно такого не було.

- Під час жорстоких обмежень учасники гурту якось спілкувалися між собою, з шанувальниками?

- Звісно. А як же? У нас є своя сторінка на Ютубі. Ми робимо там публікації… Людям цікаво, як ми живемо, вони хочуть про все знати. Придумала публікації про досьє на кожну нашу молодицю. Чотири таких досьє вже є, зроблено п’яте. Але воно ще не викладено в Ютуб. Про кожного поступово ми повідаємо нашим глядачам. Так що не сиділи дарма. Я багато працювала в інтернеті. Раніше не було коли, а тепер я ділилася з людьми тим, що мене цікавило. Щоб вони бачили, як ми живемо, що робимо. Дуже багатьом це надзвичайно потрібно. Я навіть і не думала, що так люди слідкують. Комусь це помагає подолати депресію, іншим – побачити якийсь приклад для себе. І просто подивитися на улюбленого артиста.

- Скільки концертів довелося відмінити, і на коли вони перенесені?

- В мене є 10 аншлагів, проданих ще в березні. І ми перекладали їх спочатку на травень, потім на червень, тепер вже на вересень. Ті, що запущені були – всі графіки зміщені. Ще були графіки на пів року чи на рік наперед. Я навіть не хочу у це дуже вникати, бо потім перебудовуєш. Я вже хочу мати «світло в кінці тунелю», тоді вже спланувати. Буде дуже напружено, звичайно, коли розпочнуться повноцінні гастролі. Буде важко, але ми до цього готуємося, і ми це зробимо!

- Ви згадали пісню про вірус. Чия ідея була її написати?

- Моя. Я написала текст за один день. Їхали в село на карантин, і по дорозі народжувалися якісь слова. Потім швидко допрацювала. Дівчата моментом відкликнулися. Ми ж особо там не напружувалися. Все це з дівчатами робили в селі, на моїй вулиці, біля мого будинку. Знімав усе мій чоловік... Зробили кіно для себе. Я отакі обожнюю роботи. А коли воно ще комусь сподобалося – це взагалі класно!

Я не люблю вкладати гроші, робити щось таке помпезне, чекати, що тебе там оцінять… Абсолютно ні на що не розраховую. Робила все, що мені подобалося, і показала людям.

- Ви згадували нові пісні. Коли ми їх побачимо, чи коли ви їх будете презентувати?

- Абсолютно нова пісня «Наварила вареники з вишнею», потім пісня про любов і ще одна - «Ти прийшов, я навіть не чекала». Остання легенько вже прозвучала. Але має бути відеоробота – чекаємо якихось цікавих кадриків. А потім вже докупи зведемо. Є ще лірична, гарна пісня «Очніться, люди». Хоча я не дуже лірична людина. Є люди, у яких тільки лірика виходить, а я більше жартівлива.

- Ви не плануєте, як, наприклад, Винник, дати концерт десь на стадіоні чи в іншому місці просто неба?

- Були пропозиції, щоб люди приїжджали кудись на концерт машинами і з них дивилися виступ. Але я люблю бачити очі людей, спілкуватися з ними. Я жива така. Це для мене комфортно, і я тоді легко працюю. А просто на камеру… Ти не знаєш реакцію людей. Я можу таке зробити. Але я вже не в тому віці, я намагаюсь робити те, що я хочу, а не те, що мені нав’язують.

- Ви та ваші дівчата встигають не тільки співати, а й господарством займатися. Який у вас цьогоріч врожай огірків?

- Боже, такий гарний врожай! В мене така гарна цибуля! В мене малини багато! Ми її вже сусідам роздаємо, бо молода, сортова. Їй другий рік і вона на піку родючості. Огірки прекрасні, дуже смачні! Але цього року я не вгадала з сортом – вони в мене салатні вийшли, м’які. Я спробувала засолити та викинула. Але нестрашно – піду, на базарі виберу, які мені треба. Ми вже їмо свої ранні помідори, є й пізні, є баклажани, перець. Ми все морозимо. Кукурудза підростає… В мене всього вдосталь. Дуже багато квітів цього року я купила і посадила. Свою територію прикрашаю – трохи менше зробила картопляну ділянку. Магнолію посадила, бо дуже люблю це дерево. І сакур купила аж 5 штук! Бузок посадила різних кольорів. А ще багато троянд, хоча їх і до цього було немало. Починають квітнути лілії. У Ютубі наступна публікація буде саме про них.

- Можливо, щось новенького сталося в житті ваших дівчат: хтось одружився, у когось народилися онуки?

- Ми – жінки в такому віці, що в нас вже все стабільно. Діти повиростали, онуки – потихеньку: хтось ходить до школи, хтось тільки збирається. У нашої Людочки (учасниця гурту – авт.) через карантин відмінилося весілля. Перенесли його на рік. Отака була недуже приємна для нас новина. Бо ми звикли, що у наших дівчат весілля мають бути особливі.

А так, в цілому, все стабільно. Слава Богу, всі здорові, всі працюють. Проходять перші репетиції, бо треба все згадувати, адже вже щось забувається. А коли почнуться концерти, треба, щоб усе було відпрацьовано.

- Поділиться народним рецептом боротьби з коронавірусом від «Лісапетного батальйону».

- Народний рецепт – імунітет. Це емоції. Треба відноситися до цієї хвороби, як до звичайної. Яку ми вже долали. Коронавірус – це страшно, але якщо дуже боятися, то він обов’язково прийде (сміється). Так що треба, щоб він нас боявся! Звичайно, необхідно вживати багато овочів, приділяти увагу харчуванню. Адже ми їмо, що попало і коли попало. Треба і вітаміни вживати, але я розумію, що це все гроші. Тож їжте цибулю, часник – це все елементарно. Але головне – дивитися на світ веселими очима! Для мене 50% лікування – дати своєму організму установку. Він у нас мудрий, але інколи йому треба допомогти. Щоб він працював на нашу користь.

- Ми чекаємо на вас у Кременчуці!

- У вас дуже гарне місто, і ми сумуємо за ним! Тож зустрінемося обов’язково! Ми не розчаруємо свого глядача!

 

Дистанційно з Наталією Фаліон спілкувалася Олена Ліпошко

Фото Кирило Воронцов

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися