7 липня 2021
Перегляди: ...

Фотофакт.
М'яко кажучи «некрасиве» паркування на вулицях Кременчука можна помітити ледь не щодня.
«Поки у нас реально не почнуть карати - нічого не зміниться. Ви по ринках подивіться, Новоівановский, наприклад. Там на пішохідному можуть в 2-4 ряди стати) і це норма», - прокоментував один із дописувачів.
Свіженьку фотодобірочку автохамів опублікували у групі Х.Кременчук.
Наталя Роговцева
Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
















































