Кременчугская газета
Среда, 19 Сентября 2018 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У е-декларації головного радикала Полтавщини Кавунника змін за рік майже не відбулося: як і минулоріч він з автопарком та роботом – дроном

6 апреля 2018

 

Голова фракції «Радикальна партія Олега Ляшка» Кременчуцької міської ради Дмитро Кавунник оприлюднив  е-декларію за 2017 рік  на сайті Національного агентства з протидії корупції.

Згідно з е-декларацією, депутат-мільйонер Кавунник і в 2017 році не втратив позицій і має успіх у підприємницькій діяльності. Адже дохід від підприємництва приніс Дмитру Кавуннику і його дружині Юлії більше 5 млн грн. Тоді, як в е-декларації за 2016 рік вказано дохід від підприємницької діяльності депутата лише у 350 тисяч 439 гривень.

Має родина рухоме і нерухоме майно, серед якого квартира площею 114 кв. м; два гаражі; квартира батька, яку теж декларує Д.Кавунник. А також ряд торгово-адміністративних будівель, нежитлових приміщень та складів.

Автопарк родини-підприємців теж залишився, як у минулому році. Це 7 автівок. Дві належать Юлії Кавунник, 5 – Дмитру. Деякі із них передані в користування за довіренністю.

Так, у 2009 році був куплений  автомобіль Opel Combo 2005 року випуску; в 2011 році - Citroen Jamper 2007 року випуску; в 2012 році - Citroen Jumpy 2010 року випуску;  в 2013 році - KIA Pregio 2006 року випуску,  в 2014 році - Hyundai  Genesis 2008 року випуску. Це  автопаркм депутата.

У Юлії Кавунник у власності Mitsubishi Galant 2008 року випуску. І в 2016 році – був придбаний Lexus RX350 2008 року випуску за 420 тис. гривень.

Декларант вказав, що володіє 100% корпоративними правами і є кінцевим беніфіарним власником підприємства «Оскар-авто», а також «АВТОДЖЕНЕЗІС». (Минулого року головний радикал Кременчука був кінцевим беніфіарним власником лише одного підприємства).

Зарплату за минулий рік Дмитро Кавунник отримав у сумі 48 тисяч 889 грн, дружина – у 43 тисячі 23 грн.

Дохід за сумісництвом – 7970 грн.

Обіг коштів від підприємницької діяльності склав у декларанта в 2017 році склав 3 млн 896 тис. грн, дружини – 1 млн 387 тис.грн.  З цих коштів сплачені величезні суми податків. Слід зазначити, що це не є сумами прибутку, а лише обігових коштів фірм підприємця – депутата.

Згідно з декларацією, ще 1 млн 732 грн вказані як позика третім особам ( це кошти зароблені раніше і вкладені у підприємницьку справу).

Сам декларант, згідно з е-декларацією, має готівкою 50 тисяч гривень і 5 тисяч доларів США. Дружина Юлія – 10 тисяч гривень.

У декларації відомостей про банківські рахунки та цінні папери не вказано.

Серед нематеріальних активів Дмитро Кавунник уже не перший рік декларує робота-дрона особистого винаходу з додатковими кресленнями і можливістю управління з будь-якої точки світу номіналом в 300 тис. гривень.

Нагадаємо, лідер радикалів Кременчука Кавуннік і в 2016 році задекларував робота-дрона, сім автомобілів і купу нерухомості

 

Світлана Павленко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Конкурсы
 • Подведены итоги фотоконкурса "Первый раз в первый класс"

  Искренне поздравляем всех первоклашек нашего города!

  Сегодня были подведены итоги фотоконкурса "Первый раз в первый класс", когда вы присылали нам фото своих первоклашек в их первый День Знаний.

  Как мы и писали раньше, победителей определяли наши партнеры.

  Итак, победителями стали Андрей Коваленко, Вероника Хмиль и Женя Шляпин.

  ПрАТ «АвтоКрАЗ» выбрал:

   "Первый раз в первый класс": Андрей Коваленко.

Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться