Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Середа, 2 Грудня 2020
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Нардеп Шаповалов витрачає гроші направо і наліво: купив два автомобілі і нерухомості на понад 7 млн грн

21 травня 2020

Можна лишень позаздрити: 2019 рік був «урожайним» на покупки і фінансові операції для пана Шаповалова.

Народний депутат Юрій Шаповалов оприлюднив е-декларацію за 2019 рік на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

У графі члени родини декларант вказав дружину Євгенію і синів Марка і Данила.

У відомості про нерухомість зазначив, що орендує готельний номер, площею 16,9 кв м в Державному підприємстві «Готельний комплекс «Київ» Управління справами Апарату Верховної Ради України, де власне і проживають нардепи.

На дружину пана Шаповалова Євгенію записані дві земельні ділянки в м. Березань (Київська область), площею 1 тис кв. м і 501 кв м, якими вона володіє з 2012 року.

Вказав і оренду громадської приймальні в Кременчуці з вересня 2019 року, а також службове приміщення депутата, яким користується з 2018 року. Сума оренди і адреси приміщень не зазначені.

Затесалась серед нерухомого майна нардепа і квартира в Кременчуці, площею 38,9 кв м, де у нього зареєстроване місце проживання. Та саме житло у власності Лідії Федорівни Шаповалової з 1992 р.

І найцікавіше, з грудня 2019 року пан Шаповалов став власником боулінгу з баром у Кременчуці, площею 2 тис 319,6 кв м. Далі детальніше зупинимось на вартості покупки.

У графі «цінне рухоме майно» записаний наручний годинник Breguet. Та ним володіє не сам декларант, а його дружина.

Відбулись зміни і в автопарку нардепа. Кременчуцька газета писала раніше про придбання двох автомобілів в 2019 року.

Тож тепер у власності пана Шаповалова: водний засіб «Бомбардир» 2006 року випуску, причіп, придбаний того ж року, що й водний засіб. Є також причіп ВЕРДА-1, куплений у 2012 році.

Народний обранець в декларації про доходи зазначив, що на початку 2019 року став власником AUDI А6, 2012 року випуску, за 1 млн 13 тис грн, а наприкінці того року (12.10.2019 року) придбав BMW X7 M50i/G07, рік випуску 2019 року) за 3 млн 256 тис 972 грн.

Як і раніше, в минулорічному фінансовому документі, вказані підприємства, в яких нардеп і його дружина мають корпоративні права:

- МПП «Фокстрот-Сервіс» (вартість в грошовому вираженні 0 грн),

- ПП «Томс» (вартість у грошовому вираженні 5 млн 800 тис грн),

- ТОВ «Кіноплекс» (вартість у грошовому вираженні 4 млн 200 тис грн).

Він з дружиною також бенефіціарні власники компаній:

- МПП «Фокстрот-Сервіс»,

- ПП «Томс»,

- ТОВ «ТРК «Кременчук»,

- ТОВ «Кіноплекс».

А ось про ТОВ «Торгово-технічний центр« Електроприлад», яке було в попередній декларації, відомості немає.

Щодо доходів, то пан Шаповалов вказкав у якості зарплати нардепа 542 тис 720 грн. І ця сума можна сказати мізерна з іншими доходами: так від відчуження нерухомого майна ТОВ «АТБ-Маркет» декларант отримав 22  млн 102 тис 885 грн, також проценти від вкладів в різних банках – 768 тис 919 грн, а ще дохід від зайняття підприємницькою діяльністю – 970 тис 065 грн.

Готівкових коштів і грошей на банківських рахунках у родини нардепа від Кременчука чимало.

Лише він має 1 млн 620 тис доларів США готівкою. У його дружини «під матрацом» 24 млн 025 тис 193 грн.

У різних банках декларант зберігає кошти у різній валюті. І якщо в доларах США і євро вони незначні – 58 і 644 відповідно, то гривневі збереження обраховуються цифрами з семи нулями. Якщо підрахувати всі, то виходить сума – 3 млн 457 тис 698 грн. У дружини нардепа Євгенії у банках 380 тис 108 грн.

На що ж витрачав у 2019 році пан Шаповалов: на покупку двох автівок і відповідно збір на обов’язкове державне пенсійне страхування при набутті права власності на легковий автомобіль витрачено 4 млн 405 тис 679 грн. На покупку нерухомого майна витрачено майже 7 млн 300 тис грн. 

Читайте декларацію про доходи за 2018 рік: мільйонер без квартири і автопарку, з зарплатою менше, ніж у віце-мерів Кременчука: нардеп-тушка Шаповалов показав, на що живе і чим володіє.

Нагадаємо, На машину кошти є, а компенсацію за житло отримувати не забуває: Шаповалов знову поклав у гаманець державні кошти

Також нагадаємо, У автопарку нардепа Шаповалова з’явилась автівка за 3 мільйони гривень

Нагадаємо, новий рік – нова автівка: нардеп Шаповалов почав 2019 рік із покупки іномарки за мільйон.

Кременчуцька газета раніше писала про немалий автопарк нардепа. Зокрема про те, що в НАБУ подана заява на незадекларований автопарк Шаповалова.

Шаповалов, як би не хотів, але підтримав зняття депутатської недоторканності: тепер нехай трясеться від страху – підстав для цього вагон

 

 

Марина Соловей

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися