Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 7 Березня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Золота середина: яку зарплатню у грудні отримав губернатор Полтавщини Синєгубов

20 січня 2021

Слід відзначити, що той же мер Кременчука Віталій Малецький поки що не відповів на запит "Кременчуцької газети" щодо його зарплатні у грудні 2020 року. Але ми знаємо, що в листопаді він отримав на руки 82 тис 848 грн 36 коп.

 

Проаналізувавши кадрові зміни за час каденції Володимира Зеленського, «Слово і діло» дійшло висновку, що найбільш нестабільною посадою за останні півтора року є керівник обласної адміністрації. У деяких областях змінився вже 6-7 голова. Сьогодні пропонуємо подивитися, скільки в грудні заробляли на такому неспокійному посту.

Найвища зарплата в кінці минулого року була у голови Луганської обладміністрації Сергія Гайдая – 108 тис. 847 грн. Крім надбавок і окладу, він отримав за відрядження, відпускні, виплату на день відпочинку донора і допомогу з тимчасової втрати працездатності.

73 тис. 232 грн в грудні заробила глава Харківської ОДА Айна Тимчук – це оклад і надбавка. Уже колишній голова Дніпропетровської обладміністрації Олександр Бондаренко заробив 63 тис. 623 грн, йому виплатили оклад, надбавку за вислугу років та компенсацію за невикористану відпустку.

Трохи меншою була зарплата у керівника Вінницької ОДА Сергія Борзова – 62 тис. 222 грн: оклад, надбавка і відпускні.

В середньому глави ОДА в грудні заробили 40-60 тисяч гривень.

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов тримається у золотій середині зі своїми 56 144 грн зарплатні за грудень.

Найменша зарплата була у голови Івано-Франківської ОДА Андрія Бойчука – 8 тис. 877 грн. Але його призначили на посаду тільки 24 грудня.

Слід відзначити, що той же мер Кременчука Віталій Малецький поки що не відповів на запит "Кременчуцької газети" щодо його зарплатні у грудні 2020 року. Але ми знаємо, що в листопаді він отримав на руки 82 тис 848 грн 36 коп.

 

Олег Булашев 

 

 

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися