Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Четверг, 21 Ноября 2019 года
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

У більш ніж півмільйона гривень обходиться бюджету Кременчука родина директора «Агіт ТБ Малецького» Перепелятника і його дружини

19 марта 2019

За останній рік родина чиновників отримала майже на 100 тисяч гривень зарплати більше, ніж в позаминулому році.

Керівниця прес-служби Кременчуцького міськвиконкому Юлія Перепелятник оприлюднила е-деларацію на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

У фінансовому документі чиновниця вказала не лише свою зарплату, а й запрлату чоловіка Сергія Перепелятника, який працює директорм КП «Кременчуцька телерадіокомпанія», яку в народі називають «Агіт ТБ Малецького».

Як і раніше, родина з чотирьох осіб живе в квартирі площею 67, 2 кв м, що належить чоловіку декларантки на 100 %.

Іншого нерухомого майна чи земельних ділянок родина не має. Не вказане у документі і володіння автівкою.

Щодо заробітної плати, то троє членів родини Перепелятників отримують дохід з міського бюджету Кременчука.

Так, Ю.Перепелятник у 2019 році за основним місцем роботи отримала 201 тисячу 341 грн. Для порівняння – у 2018 році згідно з е-деларацією це було 160 тисяч 152 грн.

Також вона отримала допомогу від профспілки – 50 грн.

Якщо порівняти зарплату підлеглих Ю. Перепелятник, то згідно з тими ж даними е-декларації, фахівець відділу прес-служби міськвиконкому у 2018 році отримав майже на 70 тис грн менше.

 А ось чоловік декларантки Сергій Перепелятник отримав у 2018 році на посаді директора «Кременчуцької телерадіокомпанії» - 353 тис 263 грн зарплати (2017 року – 294 тис 762 грн).

Минулого року дохід від міського бюджету мала і донька Юлії і Сергія Перепелятників – Дарина.  Скоріш за все,  це гроші за громадські роботи влітку  - 4 тис 96 грн.

Цінних паперів, банківських вкладів, заощаджень готівкою в е-декларації декларантки не вказано.

Вивчивши декларацію, стає зрозуміло, що родина Перепелятників не перший рік має фінансову стабільність і збільшення зарплат. І все це - за рахунок міського бюджету. Тож неважко простежити за фінансовими документами минулих років.

Так, відомості про зарплату за основним місцем роботи Сергія Перепелятника можна переглянути в декларації про доходи за 2017 рік . 

Тут він вказав, що заробітна плата, отримана за основним місцем роботи, у нього склала – 294 тис 762 грн! Це майже на 100 тис грн більше, ніж у декларації, яку він подавав у 2016 році. 

Якщо прослідкувати за зарплатами інших колег, то видно, що у 2018 році начальник управління економіки Микола Здойма отримав 241 тисячу грн, керівниця управлінням міського майна Олена Щербініна – 216 тис грн.

Директор КАТП 1628 Сергій Шиян – 189 тис 393 грн.

Нагадаємо, йде на рекорд: директор «Агіт ТБ Малецького» Перепелятник у 2017 році отримав 47 директорських окладів - це значно більше, ніж у деяких керівників Кременчука.

Куди йдуть гроші «Агіт-ТБ Малецького»: КТРК запідозрили на платному «просуванні» сюжетів у соцмережах.

 Скільки мотузочці не витися, а кінець буде: нарешті стала відома зарплата керівника «Агіт ТБ Малецького» Перепелятника

 

 

Марина Соловей

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться