
Випадково наступивши, можна травмуватися.
Останнім часом складається враження, що під Кременчуком утворився пустий простір, і час від часу ями, які з'являються в нашому місті, цей простір демонструють.
Кременчужани збільшили кількість скарг на тротуари, в яких утворилися дірки. Причини їхнього виникнення не оголошують, а комунальники огороджують їх щитками та рекомендують громадянам засипати їх самостійно.
Черговий «портал» утворився навколо плитки на вул. Шевченка, 36. Там, де цієї плитки немає, тепер знаходиться яма, розмір якої достатній, щоб туди провалилася дитяча нога, що може призвести до травмування.

Що цікаво, плитки тут немає щонайменш з 2015 року, адже ще тоді Google публікував відповідне фото:

Ще один такий «портал» з'явився на багатостраждальній зупинці громадського транспорту «Центр»:


Нагадаємо, «Вночі вбитися можна»: кременчужани показали яму в неочікуваному місці.
Міцні господарники: комунальники Кременчука запропонували жителям будинку самостійно засипати яму.
Артем Кузьменко
Фото автора















































