Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 26 Липня 2021
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Вы здесь

Уже й не ями – «затоки» з водою зустрічають кременчужан на тротуарах

7 листопада 2018

Відеофакт.

Кременчужани складатимуть карту ям на тротуарах. Таку пропозицію подала громадська організація «Наш дім-Кременчук» у Фейсбук, опублікувавши відео з численними «дірами» на тротуарах нашого міста.

На відео зняті навіть не ями – «затоки», повні води, які кременчужани повинні перелітати на наших тротуарах.

«Пропонуємо разом скласти карту з проблемними тротуарами, якою визначити всі наявні в місті небезпечні тротуари та ті, які знаходяться в жахливому стані. Якщо знаєте про такі тротуари, пишіть в коментарях під цим постом їх адресу та по можливості фото», - пишуть під відео автори допису.

Нагадаємо, Кременчуцька газета в рамках проекту «Ями на кременчуцьких тротуарах» показує комунальникам, куди ще «не дійшли їх руки». Кожен бажаючий може допомогти редакції і владі в цьому питанні. Для цього фото розбитих тротуарів надсилайте на електронну адресу редакції kremgazeta@gmail.comили ММС на телефон 067-530-87-97. Фотографія повинна бути зроблена по можливості з прив'язкою до місцевості - в місті це може бути найближчий будинок з номером або ділянку ландшафту.

Можна також виміряти ушкодження за допомогою рулетки або лінійки і зафіксувати їх на фото. У листі вкажіть свої контактні дані (П.І.Б., координати). Фотографії ми будемо групувати, і передавати в мерію. Також будемо відстежувати хід ремонтних робіт, і інформувати вас про них.

 

 

Ліна Романченко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Ми в Telegram

Підписатися