Кременчугская газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube

Вы здесь

Все буде прозоро: для судових залів Кременчука хочуть придбати «акваріуми»

11 августа 2017
Все буде прозоро: для судових залів Кременчука хочуть придбати «акваріуми»

Загалом для Автозаводського та Крюківського районних судів до кінця жовтня мають придбати 14 загороджень для розміщення обвинувачених (підсудних) й засуджених.

10 серпня, представники Територіального управління Державної судової адміністрації України в Полтавській області на через веб-портал публічних закупівель «Прозорро» оголосили про початок закупівлі через тендер 36 прозорих модулів огороджувальних конструкцій (для обвинувачених/підсудних/засуджених) для судових залів Полтавщини.

З цих 36 конструкцій 14 штук мають розподілені між судами Кременчука: 3 – для Крюківського райсуду, 11 – для Автозаводського райсуду.

Очікувана вартість всієї закупівлі становить 3 тис. 17 тис. 58 гривень. В цю суму також закладено  вартість робіт зі збирання та установки «акваріумів» безпосередньо в приміщеннях суду.

Представник полтавського теруправління Державної судової адміністрації Віталій Федько поскаржився на те, що все ніяк не вдається вдало провести тендер й закупити нові огороджувальні конструкції. А вищеописуваний тендер буде проводитися втретє.

Згідно з тендерною документацією, судові зали Автозаводського райсуду, що по вулиці Першотравневій, 29/5, мають отримати 4 модулі.

В нових приміщеннях, що по вулиці Троїцькій, 37/49 (колишня школа № 13), куди поступово планують перемістити Автозаводський райсуд, мають змонтувати 7 «акваріумів».

Пан Федько пояснює це тим, що переїзд Автозаводського райсуду в нові приміщення станеться не одразу, а тому не виключається варіант роботи служителів Феміди одночасно в старому (вул. Першотравнева, 29/5) та новому (вулиця Троїцька, 37/49) приміщеннях.

Нагадаємо, будівля колишньої школи № 13, куди має переїхати Автозаводський райсуд, днями отримала новий дах.

 

Фото з відкритих джерел

Михайло Андрієнко

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Орфографическая ошибка в тексте:
Чтобы сообщить об ошибке, нажмите кнопку "Отправить сообщение об ошибке". Также вы можете добавить свой комментарий.

Мы в Telegram

Подписаться