Кременчуцька газета
Четверг, 18 Липня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

 

 

Ви є тут

Як бобер у салі: у серпні деякі VIP-чиновники Кременчука отримали матдопомогу, більшу, ніж зарплати колег

27 вересня 2022

Традиційний рейтинг зарплат за серпень.

Поки кременчуцькі педагоги пишуть заяви на відпустки за власним бажанням, бо у бюджеті не вистачає коштів на зарплату, ущільнюються учбові програми, поки можновладці на чолі з Віталієм Малецьким планують спрямувати понад три мільйони гривень «наближеному» підряднику на реконструкцію скверу «Нафтохімік», поки комунальні підприємства просять виділити з бюджету громади кошти на зарплати, VIP-чиновники Кременчука себе не обділяють і, не зважаючи на невдоволення громадян їхніми діями, щедро сиплять гроші у власні гаманці.

Якщо ви думаєте, що зарплата у мера чи його чиновників невелика, то ви, ой як помиляєтеся! Наприклад, у липні міський голова до кишені поклав 118 тис 517 грн.

А хто з можновладців більш за всіх заробив у серпні? Це питання ми адресували до міськвиконкому і тривалий час чекали відповіді. Мабуть, соромляться чиновники відповідати швидко, бо знають, що кременчужани невдоволені їхніми величезними статками. Містяни вже подавали петицію щодо заборони під час воєнного стану нарахувань надбавок та премій очільнику міста та його заступникам.

Вона набрала необхідну кількість голосів за перший тиждень, чим підтвердила протест небайдужих громадян на такі чималі чиновницькі зарплати. Однак мер відповів - все платиться по закону.

Схоже, його не турбує, що такі суми він не заробив. Тому що не підготував до нового навчального року укриття, не вирішив проблеми з гуманітаркою тощо.

Але повернемося до отриманої з мерії відповіді щодо сум зарплат мера та його заступників у серпні. Цього разу нас здивували не захмарні премії, а матеріальна допомога, яку В.Малецький виписує підлеглим. Ці суми більші, ніж зарплати самих VIP-чиновників, які вони отримували нещодавно.

Першу сходинку нашого традиційного рейтингу зарплат за серпень посідає керуючий справами міськвиконкому Руслан Шаповалов. Йому нарахували 141 тис 904 грн.

Із них, оклад становив 11 тис 739 грн, 3 тис 678 грн – надбавки за вислугу років, 17 тис 634 грн - просто надбавки, 19 тис 126 грн – премія, 28 тис 322 грн - відпускні. А тепер, увага, серед нарахувань зазначені і 60 тис 656 грн матеріальної допомоги на оздоровлення. Після відрахувань податків та індексації до кишені Р.Шаповалов поклав 112 тис 813 грн.

Друге місце - у секретаря міськради Юрія Гриценка. За серпень цього року йому нарахували 128 тис 737 грн. Серед них, оклад – 7 тис 630 грн, надбавка за вислугу років - 3 тис 187 грн, надбавки - 11 тис 496 грн, премія – 13 тис 388 грн, відпускні - 28 тис 730 грн. І знову таки матдопомога на оздоровлення - 63 тис 818 грн. «Чистими» Ю.Гриценко отримав 103 тис 633 грн.

Третя сходинка – у заступника міського голови, який відповідає за розвиток культури та спорту, Руслана Проценка, якому у серпні нарахували 113 тис 718 грн. Із них, оклад – 6 тис 344 грн, 1 тис 325 грн - надбавка за вислугу років, 8 тис 868 грн – надбавки, 9 тис 542 грн – премії, відпускні - 25 тис 852 грн, 5 тис 330 грн - відрядження.

А далі, знову таки - матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань - 55 тис 969 грн. Фактично на руки за серпень Проценко отримав 91 тис 543 грн.

Четверте місце дісталося градоначальнику Віталію Малецькому з нарахованими йому у серпні 76 тис 288 грн. Після відрахувань податків до кишені він поклав 60 тис 649 грн.

П’ята сходинка серед чиновницьких зарплат - у віце-мерки з питань фінансів Тетяни Неіленко. Вона за серпень заробила «чистими» 55 тис 941 грн.

Шоста – у заступниці міського голови з гуманітарних питань Ольги Усанової. Вона заробила «чистими» 48 тис 578 грн.

Сьоме місце – у першого заступника міського голови, віце-мера із питань економіки Володимира Пелипенка. Його гаманець поповнився на 47 тис 497 грн.

Восьмим у рейтингу по зарплатах за серпень став заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Іван Москалик. Він отримав 45 тис 388 грн.

І остання сходинка – у заступника міського голови, який відповідає за питання будівництва, Дмитра Кравченка. Він чистими отримав 43 тис 547 грн.

Нагадаємо, наші колеги дослідили, що за 7 місяців кременчужани за роботу мера, його заступників та секретаря міської ради заплатили 3 млн 399 тис грн. На премії 8 посадовців можна було придбати безпілотник чи екіпірувати на зиму роту.

А тим часом переселенці оскаржать, що міський штаб з допомоги внутрішньо переміщеним особам останній час видає жебрацьку допомогу: перлову кашу, хліб та воду.

Працівникам комунальних підприємств «Кременчукводоканал», «Теплоенерго», «Кременчуцького комунального автотранспортного підприємства 1628» не вистачає коштів на виплату зарплати. Тому В.Малецький знімає гроші з міських проєктів, аби комунальники отримала належні виплати.

Кременчуцька «Турбота» про дітей не перестає дивувати. Чи вже час меру Малецькому спробувати прожити на ці подачки?

 

Олег Булашев  

Если Вы нашли ошибку в тексте, выделите слово, нажмите CTRL+Enter и отправьте сообщение в редакцию
Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися