Працівниці КТУ, яка травмувалася на роботі, мають виплатити матеріальну допомогу
Отримала травму в кінці робочого дня.
Працівниці Кременчуцького тролейбусного управління, яка травмувалася на роботі, мають виплатити матеріальну допомогу. Про це стало відомо сьогодні під час засідання міськвиконкому.



























































