Повні урни сміття, мертва риба і брудна вода - у неділю Міський сад має «надзвичайно гарний» вигляд
Фотофакт.
Хто з кременчужан вчора ввечері побував в Міському саду, то, певно, повернувся із прогулянки шокованим. Безлад, який там твориться, псує будь-який настрій.
Адже навколо озера майже всі урни переповнені сміттям.























































