Міноборони: ворог уже втратив орієнтовно 800 осіб
Втрати.
Орієнтовні втрати противника станом на 03:00 25.02.2022:
Втрати.
Орієнтовні втрати противника станом на 03:00 25.02.2022:
У Держспецзв'язку підрахували втрати ворога за перший день війни.
Російські війська зазнали дуже важких втрат - близько 3200 вбитих.
Процедуру вступу в тероборону максимально спростили.
Міністр оборони України Олексій Резніков записав відеозвернення до українців, в якому розповів про втрати російських окупантів і закликав вступати в тероборону.
Захисники України ведуть бій за позиції в міжнародному аеропорту ДП "Антонов".
Збройні сили України відбили в російських загарбників позиції в міжнародному аеропорту ДП "Антонов" у Гостомелі, що розташований менш ніж за 10 км від Києва.
У Генеральному штабі Збройних Сил повідомили, що російські окупанти намагаються обійти Херсон та здійснити наступ на Миколаїв, а також, що ведуться бої в околицях Чернігова.
Громадян просять не створювати паніку.
У зв’язку з воєнним станом, чоловіків-громадян України, віком від 18 до 60 років не будуть випускати за межі нашої держави.
Міністр оборони Олексій Резніков заявляє, що війська РФ готують нову хвилю атак, в тому числі повітряний десант, але українська армія до цього готова.
Можна записатися у число добровольців.
Все військово-політичне керівництво фашистської путінської Росії на чолі з божевільним Путіним і його холуй тарган Лукашенко – воєнні злочинці і підлягають знищенню як скажені собаки, де б вони не були.
У них повинна земля горіти під ногами!
З 22:00 в Україні почала діяти комендантська година у зв’язку з нападом Росії.
Джерело: Верховна Рада