Кременчуцька газета
Вівторок, 21 Травня 2024
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube threads telegram

Ми в Telegram

Ви є тут

Російські окупанти підлягають знищенню як скажені собаки,- екс-нардеп від Кременчука

24 лютого 2022 22:20

Все військово-політичне керівництво фашистської путінської Росії на чолі з божевільним Путіним і його холуй тарган Лукашенко – воєнні злочинці і підлягають знищенню як скажені собаки, де б вони не були.

 У них повинна земля горіти під ногами!

Кожен громадянин України має не лише право, а й конституційний обов’язок знищити агресора, який посягнув на Вітчизну, її незалежність і територіальну цілісність!

При найменшій нагоді знищу Путіна особисто! Рівень моєї підготовки дозволяє зробити це голими руками. З двійником не сплутаю. Знаю «кремлівського карлика» добре. Знайомі.

Пригадайте безсмертну поемуІвана Котляревського «Енеїда»:«Де общеє добро в упадку, / Забудь отця, забудь і матку, / Лети повинность ісправлять» (лети Вітчизну захищати – Авт.).

Згадайте українських амазонок, які боронили свій рідний край, коли гинули чоловіки, запорозьких козаків, Героїв Крут, Героїв Небесної сотні, перших добровольців Майдану на східному фронті, які в2014 році зупинили до зубів озброєну московську орду.

Ми пережили три голодомори (1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 рр.), втративши понад 10 мільйонів українців. Нас нещадно русифікували, асимілювали, робили з нас «єдину спільність — совєцкій народ» і «єдінийбратскій народ».

Але ми залишилися українцями і здобули свою незалежність, завдяки нашомуукраїнському нездоланному Духу!

Український народ вижив і вийшов переможцем у Другій світовій війні, під час якої втрати (включаючи військових і цивільних) склали близько 14 300 000 українців. Це – 20,1% від загальносвітових людських втрат (понад 71 мільйон чоловік).

Українці рятують світ від ядерної пожежі

Ще у березні 2017 року у статті”Ми не брати…” (“Україна Молода”) я попереджав, що через російську військову агресію впродовж трьох-п’ять років Україна опиниться в епіцентрі глобальної геополітики, де буде вирішуватися не лише її доля, а й майбутнє всієї цивілізації.

Сьогодні йде війна з путінською фашистською Росією не лише за збереження унітарної незалежної Держави Україна. Українці рятують світ від ядерної пожежі, яку погрожує розпалити «божевільний з ядерною кнопкою» Путін, щоб потрапити до «раю».

Та спочатку він згорить на землі або опиниться на шибениці!

«На кону зараз – не лише доля України та ваш світовий авторитет. На кону – майбутнє безпеки усього світу»,- заявили президенти України Кравчук, Кучма і Ющенко (15 лютого).

Зрозумів нарешті це і Захід. Президент США Джо Байден 15 лютого 2022 року наголосив: “Це більше, ніж про Росію і Україну, це про захист того у що ми віримо – про майбутнє, яке ми хочемо для цього світу, про свободу і право країн обирати свою долю, право народів обирати своє майбутнє”.

«Ворога РОДУ твого знищуй без пощади…».

За декілька тисяч років до появи християнства і хрещення Київської Русi наші пращури — орії-руси(ни) залишили своїм нащадкам — нинішнім українцям — заповіді, за якими ми повинні були жити, щоб бути вільним, сильним і рівноправним (рівновеликим) РОДОМ серед інших наРОДІВ.

Заповіді наших предків, які мають Вселенську космічну силу, вороги Київської Русi знищували і заховали їх, щоб ми ніколи не мали до них доступу і не змогли жити за ними.

Наведу ті Заповіді наших предків, за якими ми повинні жити у цей тяжкий для українського РОДУ час:

1.«Стій за Землю свою, земля нам дана нашими Світлими Богами, зорана нашими предками, зрошена потом і кров’ю батьків, дідів, прадідів твоїх».

2. «Ворога РОДУ твого знищуй без пощади…».

3. «Захищайся сам і захищай по¬братима твого, щоб РІД твій не скінчився (не перервався)».

4. «Будь вірним у дружбі, любові РОДУ твоєму та вірним і мужнім у праведній січі».

5. «Бачачи підступність ворога, тим же відповідай йому».

6. «Не вір ворогу раненому та вбивці брата твого».

7. «Держись правоти і правди, вони приведуть до перемоги».

8. «Не відповідай добром на зло. Не покаране зло породжує ще більше — абсолютне зло».

9. «Сила і непереможність РОДУ твого — в ЄДНОСТІ РОДУ твого».

10. «Не опускай голови своєї, як раб. Не принижуйся ні перед ким і не давай нікому принижувати твій РІД. Не плач, не жалійся, не проси, не бійся. Живи, борись і переможеш!».

11. «Щоб руки наші трудилися о рала наші, а мечами добували незалежність нашу».

12. «Усе, що залежить від чужої волі, — зло. Усе, що залежить від власної волі, — добро. Рід твій повинен знати це коротке визначення добра і зла».

Ми, українці, вистоїмо у війні з російським агресором, здобудемо перемогу над ворогом і повернемо до складу України анексований Крим і окуповані території Донбасу.
Російська імперія («цент світового Зла») розвалиться в наслідок національно-визвольної боротьби поневолених народів, для яких Україна буде взірцем демократичної держави.
У недалекому майбутньому Україна постане як духовнийта інтелектуальний центр об’єднаної Європи від Ла-Маншу до Уралу. Так буде!
За нами Правда, за нами Бог! Перемога буде за нами! Віримо, боремося і перемагаємо ворогів на всіх фронтах!

Слава Нації! Смерть ворогам! Україна понад усе!

Григорій ОМЕЛЬЧЕНКО, Герой України, генерал-лейтенант, народний депутат України II-VI скликань

 

 

 

 


"Кременчуцька газета" в соціальних мережах!
Будьте нашими підписниками... і одними з перших дізнавайтесь, що відбувається в Кременчуці та на Полтавщині, а також про резонансні події в Україні.
Не втрачайте шанс читати «гарячі» і цікаві новини першими!
Підписуйтесь на нас:  
Facebook: https://www.facebook.com/kremenchuckagazeta/
Instagram: https://www.instagram.com/kg.ua/
Telegram: https://t.me/kgua_news


Підписуйся на розсилку новин на каналі Telegram. Дізнавайся першим найважливіші та найцікавіші новини!

Facebook Twitter Instagram Кременчугская газета на Youtube telegram Facebook Live
Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть слово, натисніть CTRL + Enter і відправте повідомлення в редакцію

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися