Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Неділя, 4 Грудня 2022
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

«Відродження» хоче, щоб полтавці мали зиск від нафтогазових свердловин

 


7 жовтня 2015 03:00

«Відродження» не голосуватиме за надання дозволів на розробку нафтогазових свердловин на Полтавщині, поки місцеві громади залишатимуть ні з чим.

 

Представники депутатської групи Партії «Відродження» в Полтавській обласній раді не будуть голосувати за надання дозволів на розробку нафтових і газових свердловин, доки місцеві громади не отримуватимуть користі і компенсації з цього промислу.

Про це заявив голова депутатської групи «Партії «Відродження» в облраді Анатолій Шкарбан.

«Ми хотіли б, щоб люди, які проживають на території, де так інтенсивно видобувається нафта і газ, жило достойно. На сьогодні ж, якщо поїхати по Полтавщині, і подивитися, де працюють вишки по видобуванню нафти і газу, то ви побачите, що це території з розбитими дорогами, з непрацюючими лікарнями і поганенькими школами, це території, які через нафтогазовидобувний промисел залишилися без води», - зазначив Анатолій Шкарбан.

 

 

 

Він підкреслив – до тих пір, поки на державному рівні не буде прийнятий закон про ренту з видобутку нафти і газу для органів місцевого самоврядування, депутатська група Партії «Відродження» утримуватиметься від голосування щодо відведення земділянок для розвідки, розробки і видобування нафти і газу на Полтавщині.

В свою чергу голова Полтавської обласної організації Партії «Відродження», народний депутат Олег Кулініч вже зареєстрував у Верховній Раді законопроект №3038-1 «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо справедливого розподілу рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату)».

Олег Кулініч підняв цю надзвичайно гостру проблему під час останнього засідання Верховної Ради у вівторок, 6 жовтня.

«Сьогодні всі платежі від видобутку нафти і газу йдуть в державний бюджет, місцеві бюджети не отримують ні копійки. В той же час на Полтавщині через видобуток нафти і газу знищується інфраструктура і погіршується екологія. В селах з’являються бурові вишки, але місцеві мешканці не отримують за це ніякої компенсації, не кажучи вже про якісь прибутки», - зазначив нардеп.

Він вимагає від Верховної Ради якнайшвидшого розгляду законопроекту №3038-1 та справедливого перерозподілу ренти до місцевих бюджетів. 

 

На фото: А. Шкарбан 

На правах реклами

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися