Кременчуцька газета
Kremenchuk, Poltava Oblast, Ukraine
Понеділок, 30 Січня 2023
Facebook Twitter Instagram Кременчуцька газета на Youtube

Ви є тут

Костянтин Жеваго допомогає медзакладам Кременчука


18 червня 2016 03:00
Костянтин Жеваго допомогає медзакладам Кременчука

Лікарня №4 та ЦРЛ постійно отримують медобладнання, що дозволяє мешканцям мати широкий спектр якісних сучасних медичних послуг.

 

Напередодні Дня медичного працівника, якій відзначається третьої неділі червня, про свою роботу з медустановами Кременчука звітують помічники народного депутата України Костянтина Жеваго. Вони зазначають, що нардеп постійно підтримує лікувальні заклади міста, розташовані в межах його виборчого округу. Так, від  2012 року триває тісна співпраця народного депутата та Кременчуцької міської лікарні №4, що в районі вулиці Керченської.

За сприяння Костянтина Жеваго кілька років тому розпочалося оновлення матеріально-технічної бази цього закладу. Спершу придбали сучасний цифровий рентгенівський діагностичний комплекс «INDIASCAN» вартістю півмільйона гривень. Під час обстеження на новому апараті пацієнт отримує дозу рентгенівського опромінення в 5 разів нижчу, ніж давав старий, що відпрацював у лікарні 30 років. Сучасне обладнання забезпечило високу якість знімків, дало змогу вести електронну базу пацієнтів із можливістю порівнювати наявні знімки та відстежувати стан здоров’я пацієнта в динаміці. Наразі придбаний рентгенівський апарат робить до 20-ти тисяч знімків на рік, а 2014 року він був єдиним робочим рентгенівським апаратом у Кременчуці. Тоді щодня флюорографічне обстеження у 4-й міській лікарні проходили до 180-ти осіб.

2013 року за сприяння Костянтина Жеваго у медзакладі було проведено капітальний ремонт та придбано нові меблі для відділення функціональної діагностики. За рахунок коштів мецената відділення оснащено новою діагностичною апаратурою, тож перелік видів обстежень хворих суттєво розширився.

«У кабінеті функціональної діагностики нашої лікарні проводяться такі методи дослідження як спірографія - ми можемо обстежити хворих із захворюваннями легенів, реовазографія, реоенцефалографія, діагностика судинних патологій, неврологічних захворювань, велоергометрія та електрокардіографія»,- розповідала раніше заступник головного лікаря Кременчуцької міської лікарні №4 Світлана Кузьменко.

Наразі 4-та міська лікарня – єдиний серед бюджетних установ Кременчука заклад, який має кабінет функціональної діагностики високого класу. Протягом року обстеження тут проходять майже 15 тисяч хворих.

Ще одним вартісним надбанням для 4-ї міськлікарні став апарат для визначення біохімічних параметрів крові «StatFax 4500». Він з’явився у лабораторії теж за фінансового сприяння народного депутата Костянтина Жеваго. Аналізатор американського виробництва має високу точність результатів і дозволяє оперативно проводити як поширені аналізи - печінкові, ниркові, та ревматичні проби, так і специфічні – на вміст електролітів, магнію чи кальцію. Нове обладнання суттєво прискорило роботу лабораторії.

2015 року за сприяння Костянтина Жеваго у фізкабінеті 4-ї лікарні також з’явився новий фізіотерапевтичний комплекс BTL-5000.

«У нашому відділенні апарат ультразвукової терапії використовувався багато років після відкриття поліклініки - десь протягом 20-ти років. Він застарів, зламався і після цього більше 5-7 років не діяв. Потім завдяки Жеваго апарат купили і зараз  використовуємо  для лікування багатьох захворювань»,- зазначила лікар-фізіотерапевт Кременчуцької міської лікарні №4 Людмила Трубачова.

За допомогою BTL-5000 у фізіотерапевтичному відділенні нині успішно проходять лікування пацієнти із захворюваннями кісток та суглобів, зокрема остеохондрозами, спондильозами, артрозами та артритами.

Проте не лише лікарні №4 допомагає нардеп Костянтин Жеваго, а й лікарням, не розташованим у межах його виборчого округу. Так, для лікарні №3 були придбані медінструменти, а лікарня №1 отримала матеріальну допомогу та біохімічний аналізатор.

Вагому допомогу отримує від Костянтина Жеваго Кременчуцька центральна районна лікарня. Це і придбання двох нових автомобілів для обслуговування пацієнтів, і ремонт приміщення центру ПМСД та закупівля вартісного обладнання.

Безумовно, лікарі та пацієнти лікарень Кременчука щиро радіють тим позитивним змінам, що відбулися протягом останніх років у лікувальних закладах. Адже тепер люди мають можливість отримати широкий спектр якісних сучасних медичних послуг у лікарні за місцем проживання.

Народний депутат Костянтин Жеваго й надалі піклуватиметься про здоров’я своїх виборців і сприятиме оновленню матеріально-технічної бази лікувальних закладів на території його виборчого округу.

Інші новини

Афиша Кременчуга
Ви сповіщаєте про хибодрук в наступному тексті:
Щоб надіслати повідомлення натисніть кнопку "Сповістити про хибодрук". Також можна додати коментар.

Ми в Telegram

Підписатися